Akademia tańca

📅 niedziela 02.06.2013

1.06. – 2.06.13

LEGO na rynku Manufaktury

W najbliższy weekend po raz kolejny na rynku Manufaktury zagości miasteczko LEGO rozlokowane w trzech wielkich namiotach. Najważniejsza ze stref to "Turniej CHIMA", stworzony dla wszystkich tych, którzy zechcą wziąć udział w pojedynku na speedory i zostać mistrzem w ich ujeżdżaniu. Miłośnikom najnowszej serii LEGO zawiłości sportów "speedorowych" wyjaśniać nie trzeba, a ci, którzy nie poznali jeszcze legend krainy "CHIMA" dowiedzą się wszystkiego z wyświetlanych w miasteczku LEGO dwóch pierwszych odcinków serialu. Każdy z zawodników turnieju będzie mógł przejść najpierw trening we wszystkich dyscyplinach, aby potem stanąć do zawodów. Na końcu turniejowych zmagań na śmiałków czekać będą cenne nagrody.

Miłośników tworzenia własnych konstrukcji organizatorzy zapraszają do strefy "free style". Znajdzie się też coś specjalnie dla dziewczynek – w strefie LEGO Friends będzie na nie czekać świat przyjaciółek z Heartlake City. Zostanie też wyświetlony jeden z odcinków serialu o przygodach Mii, Emmy, Andrei, Olivii i Stephani. Dzień Dziecka z LEGO to także czas dla maluchów, na które czekać będzie cały plac budowy LEGO DUPLO.
Wielkie dwudniowe budowanie na rynku w sobotę rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 19:00, a w niedzielę rozpocznie się o godzinę wcześniej i potrwa do 18:00.