UD

📅 poniedziałek 24.06.2024 do piątek 12.07.2024
🎫 15zł
Lato w stoczni
Hurra!!! Nareszcie wakacje! Czas na nowe przygody i dobrą zabawę! Zapraszamy rodziny oraz grupy zorganizowane, kolonijne i półkolonijne, na wspólne spędzenie tego czasu w Europejskim Centrum Solidarności.

warsztaty dla rodzin | Punkt widzenia
Dzieci w wieku 6–10 lat wraz z rodzicami/opiekunami zapraszamy na warsztaty do Europejskiego Centrum Solidarności. Bilet dla dziecka kosztuje tylko 15 zł, rodzic/opiekun zaopatruje się w bilet bezpłatny. Razem spędzimy 90 minut.

Każdy z nas jest inny i doskonale o tym wiemy. Inaczej też patrzymy na różne sprawy, bo perspektywa zależy od punktu widzenia. Czasami te różnice budzą konflikty, czasami frustrację, a czasami… No właśnie, czasami te różne perspektywy sprawiają, że dzieje się magia. Podczas zajęć potrenujemy empatię, poczytamy, a także poznamy Pabla Picassa, który lubił patrzeć jednocześnie z różnych stron na to samo zjawisko. Zainspirujemy się dorobkiem tego artysty i również stworzymy dzieła.

czas | 90 minut
grupa wiekowa | dzieci w wieku 6–10 lat z rodzicami, opiekunami
miejsce | sala warsztatowa ECS
adres | Gdańsk, pl. Solidarności 1 (wejście przez historyczną Bramę nr 2)
zbiórka | przy kasach biletowych (parter)
wstęp | dziecko: 15 zł, opiekun: bilet bezpłatny ->kup bilet

Terminy:

• 26/06/2024
  • 1/07/2024
  • 5/07/2024
  • 10/07/2024

warsztaty dla rodzin | Podróże małe i duże
Na warsztaty pod tym hasłem zapraszamy do Europejskiego Centrum Solidarności dzieci w wieku 6–10 lat wraz z rodzicami/opiekunami. Bilet dla dziecka kosztuje tylko 15 zł, rodzic/opiekun zaopatruje się w bilet bezpłatny. Razem spędzimy 90 minut.

Wakacje to znakomity czas na odkrywanie nowych miejsc. Wspólnie wyruszymy w podróż. Poznamy wiele ciekawostek dotyczących różnych regionów świata. W trakcie warsztatów wykorzystamy: mapy, globusy i kompasy oraz użyjemy wyobraźni, aby stworzyć niezwykłe  łapacze marzeń. Walt Disney powiedział: „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”. Do dzieła!

czas | 90 minut
grupa wiekowa | dzieci w wieku 6–10 lat z rodzicami, opiekunami
miejsce | sala warsztatowa ECS
adres | Gdańsk, pl. Solidarności 1 (wejście przez historyczną Bramę nr 2)