Weleda

Lato w mieście – zajęcia wakacyjne dla Dzieci w Poznaniu

📅 czwartek 01.07.2010 do piątek 02.07.2010
Lato w mieście – zajęcia wakacyjne dla Dzieci w Poznaniu

Realizacja projektu ma na celu umożliwienie dzieciom i mieszkańcom miasta bezpośredniego, aktywnego kontaktu z oryginalną sztuką na terenie ich dzielnic i podwórek, nie w postaci festynu ale warsztatów i wydarzeń artystycznych z prawdziwego zdarzenia.

Podwórka Sztuki 2010 Poznań, dzielnice: Jeżyce i Główna, 22.06 – 02.07.2010

W ramach projektu w 2010 roku zostaną przeprowadzone dwie serie plenerowych warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży na terenie Jeżyc i Głównej oraz plenerowe wydarzenia artystyczne w każdej z tych dzielnic, mające być przyczyną spotkań dzieci i ich rodzin ze sztuką na ich własnych podwórkach. Będzie to czas na zabawy i wspólne spędzanie czasu.

Organizatorzy:

* Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu, tel. 61 64 64 470

* Polski Komitet Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA, tel. 61 64 64 477

Partnerzy:

Kurator projektu Krzysztof Dziemian tel. 0 601 922 765