Weleda
Weleda Baby

Kurs fotografii dziecięcej na Dzień Mamy

📅 piątek 27.05.2016
kurs fotografii dla mam jak fotografować dzieci fajne zdjecia dzieci
W Internecie krąży mnóstwo pięknych zdjęć dzieci, na które jako Mama być może zwróciłaś szczególną uwagę. Wiele Mam, patrząc na takie fotografie myśli, że trzeba mieć drogi aparat, wrodzony talent fotograficzny i mnóstwo czasu, by robić piękne zdjęcia swoim dzieciom. Nie jest to prawdą.

Już dzisiaj dołącz do grupy początkujących Mam na kursie „Wprowadzenie do fotografii…” i naucz się fotografować swoje dziecko przed nadejściem lata. Pamiętaj, że możesz rozpocząć naukę z takim aparatem, który już masz w domu (nawet z aparatem w telefonie komórkowym!) i nie ma znaczenia jak bardzo zajętą Mamą jesteś.

Dowiedz się więcej o efektach nauki w Akademii Fotografii Dziecięcej oraz kursie „Wprowadzenie…”: www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl/?utm_source=miastodzieci&utm_medium=event&utm_campaign=md-26.05.2016

Termin: 27 maja 2016, godz. 20:00

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Promocja z okazji Dnia Mamy: Czytelniczki portalu Miasto Dzieci otrzymają 10% rabatu na kurs, wpisując podczas rejestracji hasło „MIASTODZIECI10%”.