Weleda

plac Politechniki, Warszawa
📅 sobota 14.05.2016
bezpłatne
konkurs dla dzieci szalony naukowiec

Partnerem wydarzenia jest Mały Inżynier, który specjalnie na tę okazję przygotował moc atrakcji. W naszym namiocie zobaczyć będzie można zapierające dech w piersi pokazy z suchym lodem, roboty humanoidalne i roboowady. Nasz elektryczny fryzjer, czyli generator van de Graaffa sprawi, że włosy staną dęba!

Na wszystkich uczestników czeka również konkurs Małego Inżyniera z super nagrodami. Przebierz się za najbardziej szalonego naukowca, zdobądź tytuł „Szalonego Naukowca 2016” i wygraj półkolonie Małego Inżyniera! Za zajęcie II miejsca – zajęcia weekendowe, III miejsca – chemiczny zestaw edukacyjny. Dodatkowo przyznanych zostanie 5 wyróżnień w postaci gadgetów Małego Inżyniera.

Zgłoszeń należy dokonywać podczas Pikniku Edukacyjnego „Od Mikro do Makro” Politechniki Warszawskiej w namiocie Małego Inżyniera na terenie kampusu centralnego Politechniki Warszawskiej do godziny 14.00, natomiast ogłoszenie wyników nastąpi o godzinie 14:30 w tym samym miejscu. Obecność obowiązkowa!

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu dostępny na stronie:

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

www.malyinzynier.pl
warszawa@malyinzynier.pl