UD

📅 piątek 16.07.2010 do niedziela 17.10.2010

REGULAMIN

1. Temat: „Moja rocznicowa moneta spod Grunwaldu" – konkurs towarzyszy wystawie „Grunwald 1410 w artystycznej rekonstrukcji historycznej".

2. Zadanie: projekt monety lub banknotu upamiętniającego 600-lecie bitwy pod Grunwaldem. Projekt można wykonać w następujących wersjach:

a) uwzględniając nominały i nazewnictwo środków płatniczych obowiązujących na ziemiach polskich w początku XV w.

b) uwzględniając nominały i nazewnictwo środków płatniczych obowiązujących w obecnym systemie monetarnym Rzeczypospolitej Polskiej.

3. Wiek uczestników – dzieci i młodzież szkolna (w ustalonych kategoriach wiekowych).

4. Dowolne techniki malarskie na papierze formatu A4 i A3 lub rzeźbiarskie (np. modelina, plastelina).

5. Termin składania prac upływa w niedzielę, 17 października 2010 r.

6. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród nastąpi w niedzielę, 24 października 2010 r.

7. Projekt należy dostarczyć do siedziby Wielkopolskiego Muzeum Wojskowego, Poznań, Stary Rynek 9, gdzie będzie eksponowany w trakcie trwania wystawy.

8. Do projektu należy dołączyć następujące informacje: imię, nazwisko, wiek i adres uczestnika konkursu (adres tylko do wiadomości organizatorów) oraz numer telefonu.

UD

📅 poniedziałek 01.07.2024

REGULAMIN

5. Termin składania prac upływa w niedzielę, 17 października 2010 r.