Akademia tańca

Konkurs Ale Robot!

Konkurs Ale Robot i Miasta Dzieci

Zasady są bardzo proste:

Każdy czytelnik Miasta Dzieci, który polubi stronę Ale Robot na Facebooku i udostępni informacje o konkursie na swojej stronie, ma szansę wygrać voucher na warsztaty programowania robotów Lego Mindstorms.

Do wygrania są 3 karnety ważne do wykorzystania do końca roku szkolnego.

Termin na wykonanie zadania upływa w środę – 19 grudnia!

Ale Robot powstał w grudniu 2011 roku w ramach projektu Unijnego Szansa na Biznes. Zajmuje się organizacją edukacyjnych warsztatów dla dzieci i młodzieży z zakresu robotyki. W czasie warsztatów uczestnicy pracują na zestawach LEGO Minstorms. Lektorami na warsztatach są studenci i absolwenci kierunku Automatyka i Robotyka Politechniki Łódzkiej.

Misją Ale Robot jest wprowadzenie edukacji w Polsce w XXI wiek, poprzez organizowanie zajęć na podstawie autorskiego programu nauki poprzez zabawę. Taka forma nauki pozwala najmłodszym na rozwijanie swoich pasji.

Życzymy powodzenia w konkursie i zapraszamy na warsztaty!