Koncert Kołobrzeskie łabędzie

Koncert Kołobrzeskie łabędzie

14 marca 2014, godz. 18.00

sala widowiskowa RCK

W związku ze zbliżającą się 69 rocznicą walk o Kołobrzeg, Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na specjalny koncert chóru „Jedność". W programie będzie okazja do wspomnień związanych z osobą wieloletniego, zasłużonego działacza na rzecz kołobrzeskiej kultury, Henryka Zaremby. Z ponad stu piosenek napisanych przez swojego brata, kierująca chórem Jadwiga Łomasko wybrała kilkanaście odpowiednich na marcową rocznicę, opowiadających w rytmie marsza, poleczki czy walczyka o Kołobrzegu i środowisku seniorów, dla których emerytura nie oznacza końca aktywności.

Koncert odbędzie się 14 marca, w piątek, o godz. 18.00, w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury.

Wstęp: 1 zł.