Weleda
Weleda Baby

Koncert edukacyjny dla dzieci Dźwiękogród. Wygraj zaproszenie na koncert Marcina Wyrostka!

Filharmonia Narodowa
📅 niedziela 19.06.2022
Dźwiękogród - koncert edukacyjny dla dzieci
Na kilka godzin przed wieczorną Galą Jubileuszową Marcin Wyrostek przygotował koncert edukacyjny skierowany do najmłodszych słuchaczy. Jest to projekt rozwijający wrażliwość oraz wyobraźnię dzieci poprzez muzykę ilustracyjną. Artysta wraz zespołem zabiera najmłodszych w magiczną muzyczną podróż. Podczas koncertu dzieci usłyszą znane motywy z popularnych bajek polskich i disney’owskich. Poznają również historię akordeonu opowiedzianą dźwiękami oraz spróbują swoich sił we wspólnym występie na scenie.

Program zakłada, że dzieci będą czynnie uczestniczyć, a nawet współtworzyć koncert rozwiązując muzyczne zagadki i odkrywając tajemnice różnych instrumentów. Przekonają się także o magicznej mocy dźwięków, które mogą ożywić nawet pociąg. Taki koncert to niezwykle ekscytujące wydarzenie tak dla dzieci, jak i dorosłych – nietuzinkowe aranżacje jak i techniczna wirtuozeria muzyków z pewnością przyciągnie uwagę także opiekunów. To trzeba zobaczyć i przede wszystkim usłyszeć.

Marcin Wyrostek CORAZON Project w składzie:

Marcin Wyrostek – akordeon
Marcin Jajkiewicz – wokal
Mateusz Adamczyk – skrzypce
Daniel Popiałkiewicz – gitara
Bogusław Kaczmar – fortepian
Piotr Zaufal – gitara basowa
Krzysztof Nowakowski – instr. perkusyjne

BILETY https://www.bilety24.pl/koncert/marcin-wyrostek-koncert-edukacyjny-dla-dzieci-58430?id=290809

www.wyrostek.com.pl

Tu mała próbka tego co się wydarzy na scenie:

Warszawa, 19 czerwca, godz. 12:00, Filharmonia Narodowa
Czas trwania: 50 minut, koncert jednoczęściowy, bez przerwy.
Bilety: 35-40 zł
koncert przeznaczony dla dzieci od 3-go roku życia.

UWAGA! Konkurs!

Mamy dla naszych czytelników trzy podwójne zaproszenia na koncert!

Aby je zdobyć, należy do 16 czerwca przysłać zgłoszenie na adres redakcja@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać Dźwiękogród Warszawa, a w treści podać swoje imię i nazwisko, numer  telefonu oraz odpowiedź na pytanie, które zadaje sam Marcin Wyrostek! Posłuchajcie:

Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o wygranej – brak maila oznacza brak wygranej. Powodzenia!

Uwaga! Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl

Dźwiękogród - koncert edukacyjny dla dzieci