Weleda

Koncert dla Dzieci w Trójmieście

📅 niedziela 14.03.2010
Koncert dla Dzieci w Trójmieście
Jedyny w Polsce cykl edukacyjnych koncertów-widowisk dla dzieci i rodziców "Bajnutek w Miniaturze" powstał w 2002 r. z inicjatywy Prezydenta Miasta Gdańska, który objął nad nimi honorowy patronat, oraz Gdańskiego Oddziału Stowarzyszenia Polskich Artystów Muzyków.
Barwne koncerty w sali Teatru "Miniatura" z udziałem wybitnych artystów Trójmiasta – śpiewaków, instrumentalistów, zespołów kameralnych, chórów – przedstawiają w atrakcyjnej dla młodej widowni formie programy o walorach artystycznych i dydaktycznych. Podawane są wiadomości o muzyce – od najprostszych, poprzez utwory solowe, muzykę kameralną do dzieł większych, z chórem i orkiestrą.
W koncertach biorą udział artyści Opery Bałtyckiej, Filharmonii Bałtyckiej, Teatru Muzycznego, pedagodzy Akademii Muzycznej i Szkół Muzycznych w Gdańsku.

Data: 14 marca 2010, Godzina: 17.00
Miejsce: Teatr Miniatura, ul. Grunwaldzka 16