Weleda

Wrocławski Klub Formaty
📅 niedziela 16.06.2024
Wrocławskie CudaWianki
Organizatorzy zapraszają na Święto Wrocławia 2024: Wrocławskie CudaWianki w WKF. Impreza plenerowa to ostatnie tak duże wydarzenie na świeżym powietrzu w tym roku artystycznym. Nie może Was na nim zabraknąć!

16 czerwca 2024 od godziny 14:00 zapraszamy na:

• KONCERTY na dużej scenie, gdzie wystąpią:

Cieniu & Friends Artysta okrzyknięty przez grono swoich odbiorców polskim Rag’n’bone Manem, przez swoją charakterystyczną barwę głosu, wygląd i usposobienie na scenie. Dał się poznać szerszej publiczności w 11. edycji The Voice of Poland, w której zachwycił jurorów nie tylko głosem, ale także charyzmą i energią sceniczną. Od 2023 roku członek zespołu Jamal, w którym śpiewa, gra na gitarze oraz instrumentach perkusyjnych. W tym samym roku występował również na scenie Męskiego Grania. Kierunek muzyczny, w którym podąża Cieniu to pełne osobistych emocji połączenie muzyki nowoczesnej z organiczną, wręcz bluesową ekspresją.  (pop, blues, country, muz. autorska)

Chrust Nieoczywista mieszanka charakterów, emocji i oczekiwań. Chrust to trójka przyjaciół pragnących nadać nowy, niespotykany dotąd kierunek muzyce słowiańskiej. Ich twórczość – choć silnie inspirowana pieśniami ludowymi przybiera kształt oryginalnej, współczesnej podróży wgłąb siebie. Splot doświadczeń i przeżyć całej trójki spowodował, że w muzyce aspirują do wyzwolenia w ludziach tego, co naturalne i głęboko zakorzenione, tym samym zacierając granicę między twórcą a odbiorcą.  (folk, electro, rock, muz. autorska)

Największe przeboje ABBA & The Beatles Koncert przenoszący w czasy złotej ery przebojów dwóch europejskich gigantów muzycznych XX wieku – Beatlesów oraz Abby. Tego wieczoru będzie można usłyszeć zarówno chwytające za serce, sentymentalne ballady jak i energetyczne przeboje. Wrocławski skład na czele z wokalistkami – Marzeną Matylą i Marceliną Konieczną nada im świeże brzmienie poprzez aranżacje – niektóre bliskie oryginału, inne natomiast w zaskakujących, nadających im zupełnie nowy wymiar wersjach.

• ANIMACJE dla dzieci, konkursy z nagrodami
  • NAMIOTY artystyczne Zabawy plastyczne Malowanie twarzy Namiot Szachowy Kącik Malucha
  • OGRÓDEK gastronomiczny Coś dobrego dla każdego – na słodko i na słono

Wydarzenie jest współfinansowane przez Miasto Wrocław.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

MIEJSCE:
Teren zielony Wrocławskiego Klubu Formaty ul. Samborska 3-5 54-615 Wrocław

DODATKOWE INFORMACJE:
Wydarzenie odbywać się będzie w godzinach 14:00-20:30.
W razie złej pogody wydarzenie zostanie przeniesione do wnętrz Wrocławskiego Klubu Formaty – ilość miejsc może wtedy ulec zmianie.
Zapraszamy 16 czerwca do Wrocławskiego Klubu Formaty!