Weleda

📅 poniedziałek 12.02.2018 do sobota 17.02.2018
🎫 972zł
Języki Programowania - Nauka

Trwają zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w Semestrze Letnim 2018. Początek zajęć już 17 lutego 2018.

Dzieci w wieku 7 – 10 lat swoją przygodę z programowaniem mogą rozpocząć od Podstaw Programowania w Scratchu lub poznawania Podstaw Elektroniki z Arduino.

Trochę starsze dzieci (10 -12 lat) zapraszamy na zajęcia Programowania Aplikacji Mobilnych. Dzięki temu kursowi dzieci nauczą się tworzyć gry i aplikacje na smartfony i tablety z systemem Android.

Natomiast te dzieci, które mają już za sobą pierwsze doświadczenia z programowaniem zachęcamy do udziału w zajęciach Podstawy Programowania w Pythonie. W pierwszym semestrze nauki dzieci dowiedzą się czym są zmienne, pętle, operacje warunkowe. Napiszą swoje pierwsze programy i proste gry w jednym z najbardziej popularnych języków programowania.

Młodzież zachęcamy przede wszystkim do nauki programowania w Pythonie i Javie.

Dla zainteresowanych tworzeniem stron internetowych przygotowaliśmy kurs Web Development. Po zakończeniu semestru, każdy uczeń będzie mógł opublikować własną stronę w Internecie i pokazać ją światu.

Fanów gier, wciągnie natomiast Game Development z UNITY. W czasie zajęć uczniowie dowiedzą się jak zaprojektować i zaprogramować własną grę przy wykorzystaniu Unity i języka C#.

Czy i jak motywować dzieci

Zajęcia trwają przez cały semestr od 17 lutego do 26 maja 2018.

Kurs skałda się z 12 spotkań po 90 minut.

Zespół Forum Szkoleniowego

–>>> Więcej informacji i zapisy <<<–