Japan Fest – Szczecin

📅 piątek 19.10.2012 do sobota 20.10.2012
Japan Fest – Szczecin

Tradycyjnie podczas piątej edycji będzie można uczestniczyć w warsztatach kaligrafii, origami, ikebany, go, mahjonga, furoshiki oraz masażu, a także wziąć udział w otwartych treningach wschodnich sztuk walki. Ponadto prelekcje m.in. nt. japońskich opowieści niesamowitych, japońskiej szermierki, ceremonii parzenia herbaty oraz zapierające dech w piersiach pokazy sztuk walki oraz stoiska z japońskimi gadżetami, komiksami i sushi!

Na stronie japanfest.pl znajduje się szczegółowy program tegorocznej edycji oraz informacja o możliwości zapisów na wybrane zajęcia. Ilość miejsc ograniczona.

Festiwal został dofinansowany przez Gminę Miasto Szczecin. Wstęp wolny.