Akademia tańca
III Rajd Czterech Kultur

📅 sobota 13.09.2014
III Rajd Czterech Kultur

Zajrzą także do mrocznych zakamarków carskiego więzienia, przekonają się, jak mieszkał Marek Edelman i jakie oceny miał na szkolnym świadectwie Jan Karski. Szczegółowe informacje w regulamin rajdu.

Trasy rajdu:

Trasa I. (dedykowana dla szkół podstawowych) Muzeum Miasta Łodzi, ul. Ogrodowa 15 (hol) – Gdańska – Legionów – pl. Wolności – Wschodnia – park Staromiejski – Stary Rynek – Wolborska – Północna – park Helenów – park Ocalałych – Centrum Dialogu (meta)
Długość trasy ok. 4 km. Start w godz.: 10.00 – 10.45

Trasa II. Łąkowa 27 przed wejściem do kościoła MB Zwycięskiej – Kopernika – Zamenhofa – Sienkiewicza – pl. Dąbrowskiego – Sterlinga – Anstadta – park Helenów – park Ocalałych – Centrum Dialogu (meta)
Długość trasy ok. 6 km. Start w godz.: 10.00 – 10.45

Warunki uczestnictwa:
1. Rajd ma charakter popularny i jest dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych.

2. Przyjmowane będą zgłoszenia drużyn, jak i zgłoszenia indywidualne. Młodzież szkolna będzie przyjmowana na rajd tylko według zgłoszeń szkoły (pod opieką nauczycieli lub innych osób dorosłych). Pisemne zgłoszenia grupowe winny zawierać, imię i nazwisko, numer legitymacji PTTK (dla członków) oraz – w przypadku drużyn – nazwę zgłaszającego (szkoły, przedszkola, instytucji, klubu, koła, itd.).

3. Pisemne zgłoszenia oraz wpisowe przyjmowane będą w Biurze Oddziału Łódzkiego PTTK , ul. Wigury 12a, I p., pok. 105 w dniach 08-11.09.2014r. od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00 – 17.00 lub telefonicznie na nr telefonu 42-636-15-09.
(W przypadku zgłoszeń telefonicznych, opłaty dokonywane będą na Mecie Rajdu. Zgłoszenia będą przyjmowane także w piątek 12.09.2014r. i na starcie imprezy w dniu 13.09.2014r. W przypadku zgłoszeń telefonicznych oraz zapisów w dn. 12 i 13 września organizator nie gwarantuje otrzymania świadczeń w pełnym zakresie. (Znaczki wydawane będą w Biurze Oddziału w późniejszym terminie.)

4. W ramach wpisowego uczestnicy otrzymają: opis trasy o charakterze krajoznawczym, pamiątkowy znaczek, poczęstunek, dyplom dla grup zorganizowanych, potwierdzenia punktów na: OTP, Siedmiomilowe Buty i potwierdzenia do innych odznak w/g indywidualnych potrzeb.

Opłaty za udział w rajdzie.
Kadra PTTK oraz młodzież szkolna zrzeszona w PTTK
(opłacona składka za 2014r.) 6,-zł
Członkowie PTTK (opłacona składka za 2014r.) i młodzież szkolna nie zrzeszona w PTTK 7,- zł
Pozostali 8,- zł
Opiekunowie grup szkolnych, Kół PTTK i SKKT (l opiekun na min. 10 uczestników) są zwolnieni z opłat wpisowego. Opiekunowie Ci otrzymują takie same świadczenia, jak uczestnicy.
W przypadku nie zgłoszenia się w dniu rajdu wpisowe nie będzie zwracane.

Regulamin oraz szczegółowe informacje o Rajdzie znajdują się na FB: http://www.lodz.pttk.pl/drupal/