Akademia tańca
III Niedziela z Arlekinem – relacja

📅 niedziela 16.12.2012
III Niedziela z Arlekinem – relacja

Niezwykle piękna i wzruszająca historia „Małej Syrenki”, Arlekiny puszczające deszcz baniek mydlanych, ogromna stojąca na górnym foyer choinka oraz Szczęśliwy Kalendarz Arlekina na rok 2013, to tylko niektóre z atrakcji trzeciej Niedzieli z Arlekinem.

Po przedstawieniu Widzowie zwiedzali teatr od kulis. Mieli okazję zobaczyć z bliska jak zostało stworzone podwodne królestwo, dowiedzieć się czy syreny potrafią pływać, kto animuje a kto udziela głosu postaciom występującym w spektaklu.

Pytaniom nie było końca. W garderobie aktorzy pozwalali przejrzeć się w magicznym zwierciadle, które odkrywało przed dziećmi blask sceny teatralnej i  pozwalało na chwilę poczuć się prawdziwym artystą.

Natomiast w kawiarni teatralnej dzieci wzięły udział w niecodziennych warsztatach plastycznych prowadzonych przez panią scenograf Joannę Hrk.

W asyście przejętych rodziców tworzyły przyjazne mątwy, który miały odczarować tę złą poznaną w spektaklu. Najlepsze prace zostały od razu nagrodzone zestawami upominków ufundowanych przez portal Miasto Dzieci,
a pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.