Weleda
Weleda Baby

Hokus-pokus, Albercie Albertsonie w ramach Mojej Pierwszej Wizyty w Kinie

📅 piątek 11.03.2016 do środa 23.03.2016
moja pierwsza wizyta w kinie
Repertuar projektu daje przedszkolnym nauczycielom i ich podopiecznym niemały wybór. Obecnie, oprócz klasyki polskiej animacji i bajek o znanym Parauszku, czyli stałych propozycji repertuarowych, dzieci mogą obejrzeć również przygody pary przedszkolaków, „Kacpra i Emmy” oraz lokomotywki „Tomka i przyjaciół”. Ponadto, do repertuaru wszedł właśnie kolejny film: „Hokus-pokus, Albercie Albertsonie”.

Urocza animacja o perypetiach małego Alberta jest ekranizacją opowieści wchodzącej w skład wielokrotnie nagradzanej serii książek dla dzieci. Autorka historii chłopca, Szwedka Gunilla Bergström, została doceniona za nowatorską twórczość literacką i ilustratorską znakomicie ukazującą świat z dziecięcej perspektywy. Stworzony przez nią przyjazny bohater zaraża dzieci ciekawością świata, barwną fantazją i uporem w dążeniu do celu.

W filmie „Hokus-pokus, Albercie Albertsonie” chłopiec zmaga się z tym, że ciągle uznawany jest za zbyt małego, żeby robić najbardziej fascynujące rzeczy. Podobno zabawa w parku rozrywki czy pirackie przygody ze starszymi dziećmi nie są jeszcze dla niego. W przypadku swojego największego marzenia – aby posiadać psa – Albert nie zamierza się poddać. Chłopiec jest tak zdeterminowany, że prosi znajomego czarodzieja o pomoc. Czy wywoła to zamierzone skutki? Czy jego tata w końcu zgodzi się na przygarnięcie czworonożnego pupila?

Zapraszamy najmłodszych widzów do poszukiwania odpowiedzi wraz z czarującymi bohaterami!

Cena biletu: 11 PLN; Opiekunów grup zapraszamy bezpłatnie.

„Hokus-pokus, Albercie Albertsonie”
Produkcja: Norwegia 2013
Reżyseria: Toril Kove
Czas trwania: ok. 72 min.

Zapraszamy do kontaktu z lokalnym specjalistą ds. rezerwacji grupowych z co najmniej 10-dniowym wyprzedzeniem, w celu wyboru repertuaru filmowego oraz dogodnego dla Państwa terminu pokazu.

Więcej informacji: multikino.pl