Gra miejska: Pokaż nam swój Poznań!

ulica Emilii Sczanieckiej 9A
📅 sobota 12.02.2022
Gra miejska: Pokaż nam swój Poznań!
Wydawnictwo Nieśpieszne, Poznańska Spacerówka i Edukatorek zapraszają do udziału w grze miejskiej.

Aby wziąć w niej udział należy odebrać kartę z instrukcją. Przygotowaliśmy dla Was jedno (pozornie proste) zadanie, które możecie zrealizować w dowolnej części Poznania. Mamy nadzieję, że zabawa zachęci Was do innego spojrzenia na miasto!

Nie jest to obowiązkowe, ale będzie nam miło, gdy zechcecie się podzielić efektami swojej pracy. Na zachętę mamy nagrodę – książki Darii Panek-Płókarz „Żyj lokalnie. Dlaczego warto mieszkać z rodziną w mieście”.

Czy i jak motywować dzieci

Szczegółowe informacje o grze:
1. Karty z instrukcją będą dostępne od 12.02. do 19.02. w sklepie Edukatorek, na ul. Sczanieckiej 9A/1 (godziny otwarcia sprawdź na stronie sklepu).
2. Pierwsze 25 osób otrzyma wraz z kartą prezenty:
— Niemapę „Miasto dobrych rozwiązań” od @niemapapl
— Zeszyt z zadaniami dla dzieci „Przewodnik po architekturze codziennej” od @niespieszne
3. Wszystkie osoby otrzymają kupon rabatowy na zakup książki „Żyj lokalnie”.
Dla osób, które chcą wziąć udział w konkursie i spróbować wygrać książkę:
4. Kartę należy uzupełnić i dostarczyć w wybrany sposób do organizatorów:
— odnieść do Edukatorka w godzinach otwarcia sklepu;
— odesłać pocztą na adres: ul. Kalwaryjska 64/10, 30-503 Kraków Uwaga! Kraków, nie Poznań.
— przesłać skan na adres: anna@pracowniak.pl
5. Termin przesyłania kart to 26.02.2022 (liczy się data dostarczenia!).
6. Spośród nadesłanych prac zostanie wybranych pięć, a ich twórcy otrzymają książkę „Żyj lokalnie”. Ostateczną decyzję o wyborze prac podejmie autorka książki.
7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej do 28.02.2022. Nagrody zostaną przesłane, gdy książka ukaże się w druku (wiosna 2022).