FMH mobile

📅 sobota 16.04.2011 do sobota 23.04.2011
Gala Kameleona w Młodzieżowym Domu Kultury w Zgierzu

W dniu 8 kwietnia 2011 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Zgierzu po raz siódmy odbyła się uroczysta Gala Kameleona, podczas której wręczono  Statuetki Kameleona i wyróżnienia osobom, instytucjom i firmom  wspierającym rozwój kultury w naszym regionie w 2010 r.

Statuetki Kameleona oraz wyróżnienia zostały przyznane w dniu 18 marca 2011 r. przez  Kapitułę  Kameleona w składzie:  Agata Drewnicz-Kaczmarek, Grzegorz Leśniewicz, Małgorzata Markowska,  ks. Marcin Undas,  Arkadiusz Walczak,  Jadwiga Wlaźlińska.

W kategoriach:

Działalność na Rzecz Społeczności Lokalnej przyznano:
– dwa wyróżnienia dla dr kanonika Andrzeja Blewińskiego i Dariusza Zawadzkiego,
– statuetkę dla Domu Dziennego Pobytu – odebrała Pani Katarzyna Kapusta,

Media  przyznano:
– wyróżnienie dla serwisu  informacyjnego  EZG.INFO.pl – odebrała redaktor naczelna, Pani Justyna Zielińska,
– wyróżnienie dla portalu Miastodzieci.pl – odebrała redaktor naczelna, Pani Anna Perlińska–Supeł,
– statuetkę dla portalu WirtualnyZgierz.pl – odebrał Pan Piotr Majewski.

Sponsor przyznano :
– dwa wyróżnienia – dla Wydawnictwa Family Cup, które odebrał Pan Janusz Leszczyc-Zielonacki oraz dla Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi,
– statuetkę dla Katarzyny Galant-Matusiak (Bestseller Retail Poland)

Szczególne Osiągnięcia Artystyczne przyznano:
– wyróżnienie dla Pana Krzysztofa  Kociszewskiego,
– statuetkę dla Filipa  Garbacza.

nagrodzeni i wyróźnieni, wśród nich – redaktor naczelna Miasta Dzieci 🙂

Galę uświetnił występ zespołów wokalnych „Sposób na Nudę”, „Sposobik na Nudę” z Młodzieżowego Domu Kultury w Zgierzu,  Zespołu „Cantabile” działającego przy Gimnazjum Nr 1 w Zgierzu i występ akordeonisty Eliota Bekera i skrzypaczki Justyny Lichwały z ZSO im. Stanisława Staszica w Zgierzu  oraz duetu gitarowego z Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Zgierzu w składzie Adrian Latosiewicz i Jędrzej Zieleń, uczniów Krzysztofa Kociszewskiego.

Cała redakcja Miasta Dzieci bardzo dziękuje za wyróżnienie,
gratulujemy pozostałym zwycięzcom i życzymy równie owocnego spotkania za rok!

www.mdk.zgierz.pl