Weleda

Finał II edycji Wrocławskiego Dnia Tenisa

📅 niedziela 30.05.2010
Finał II edycji Wrocławskiego Dnia Tenisa

Impreza ma na celu spopularyzowanie zdrowego stylu życia oraz aktywnego spędzania wolnego czasu wśród najmłodszych. W zeszłej edycji Wrocławskiego Dnia Tenisa wzięło udział aż 190 dzieci. Organizatorzy rozdali setki cennych nagród i zapewnili wspaniałą rodzinną rozrywkę.

Również w tym roku na wszystkich uczestników zabawy będą czekały upominki i wspaniałe atrakcje, między innymi konkursy z licznymi nagrodami, poczęstunek oraz dmuchane zamki, na których będą mogli poszaleć najmłodsi.

Najważniejszym punktem programu będzie konkurs „łap i rzuć", podczas którego dzieci będą mogły zaprezentować swoje umiejętności sportowe przed jury składającym się z trenerów tenisa ziemnego oraz fachowców współpracujących na co dzień z czołowymi polskimi sportowcami.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody – roczne stypendia sportowe w Akademii Tenisa Ziemnego Promaster, rakiety tenisowe, torby, czapeczki, piłki, koszulki oraz gadżety sportowe.

Więcej informacji o II Wrocławskim Dniu Tenisa Mercedes-Benz Frączak znajduje się na stronie organizatora http://www.tenis-promaster.pl

Patroni medialni: Polska The Times Gazeta Wrocławska, Tenisklub, TVP Wrocław, Radio Wrocław, Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne, naszemiasto.pl, miastodzieci.pl, maluchy.pl, qbuisness.pl, sportall.pl,
Patroni Honorowi: Biuro Sportu, Turystyki i Rekreacji Urzędu Miejskiego Wrocławia
Sponsor tytularny: Mercedes-Benz Frączak
Sponsor sportowy: Head
Sponsorzy: Arcadis, Orfin, Zamek Kliczków, Brokers Union, CWPE(Centum Wspierania Projektów Europejskich), Gramy, Cappy, enel-med.

{{moduly ntltresc}}