UD

Dzień Dziecka w Multikino Stary Browar 30 maja
o godz. 10:00!

Poranki dla Maluchów i Poranki z Cartoon Network

Wesoła zabawa z Misiem Rupertem podczas Poranków dla Maluchów wyjątkowo o godz. 10:00 oraz przez cały ranek szermiercze przedszkole dla najmłodszych sportowców! A na wszystkie dzieci, które wezmą udział w konkursach plastycznych, sportowych i edukacyjnych – czekać będą niespodzianki od partnerów Dnia Dziecka w Multikino Stary Browar!

Od kwietnia 2010r. w każdą sobotę i niedzielę, o godz. 10:30 zaplanowany jest cykl Poranków Dla Maluchów z Listonoszem Pat′em, Małym Czerwonym Traktorkiem, Misiem Rupertem oraz Finley′em, Wozem Strażackim. Bilety na Poranki są w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci. Ta forma pokazów adresowana jest do najmłodszej grupy wiekowej, dzieci w 2 – 6 lat. Czas trwania Poranka to ok. 60 min. Podczas każdego seansu emitowane są po 2 odcinki każdej z bajek. Co tydzień nowe odcinki.

Poranki z Cartoonem są adresowane do dzieci powyżej 5 lat. Poranki z Cartoonem odbędą się o godz. 12:00. Co miesiąc będziemy prezentować nowy repertuar, a zaplanowane są największe hity Cartoon Network.

Partnerami Dnia Dziecka w Multikino Stary Browar są: Klub Dla Dzieci „Kółko Graniaste", Europejski Festiwal Szermierki, Gluck Dziecięca Kraina oraz Sklep Retro.

Więcej informacji na: www.multikino.pl

UWAGA!!!     Dla młodych Czytelników MiastaDzieci mamy do rozdania jedno podwójne zaproszenie na Poranek dla Dzieci o godz. 10:00. Czekam na pierwszą osobę, która do mnie napisze w czwartek do godz. 24.00 na adres natalia@miastodzieci.pl *Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej drogą meilową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej  🙁

{{moduly ntltresc}}