Filmowe Niemowlaki Toruń – rozdajemy bilety

📅 środa 16.05.2012
Filmowe Niemowlaki  Toruń – rozdajemy bilety

Pokazy odbywają się przy odpowiednio wyciemnionej sali, przy ustawieniu odpowiednio przyciszonego dźwięku, tak by zapewnić komfort zarówno rodzicom, jak i naszym najmłodszym widzom:)

Tym razem zapraszamy na film:

Histeria. Romantyczna historia wibratora, reż. Jonah Lisa Dyer, Tanya Wexler, Wielka Brytania 2012, 95′
16 maja, g. 12.00

O filmie:

Historia młodego lekarza-idealisty, który usunięty ze szpitala za zbyt postępowe poglądy na temat higieny, znajduje posadę u wybitnego londyńskiego specjalisty od chorób kobiecych. Jego zadaniem jest leczyć kobiety z tytułowej histerii, stosując masaż relaksujący.

Niefortunnie, zakochuje się w córce swego szefa, wyzwolonej sufrażystce i idealistce, jak on sam.

Po pewnym czasie, gdy młody lekarz na skutek wyczerpujących zabiegów doświadcza kontuzji dłoni, przy pomocy swego przyjaciela, naukowca konstruuje urządzenie zasilane elektrycznością, masujące najdelikatniejsze obszary kobiecego ciała (prototyp dzisiejszego wibratora). Konsekwencje tego wynalazku nie każą na siebie długo czekać.

Bilety: 10 zł

Wszystkie pytania/uwagi/sugestie na temat cyklu Filmowe niemowlaki prosimy kierować na adres mailowy: marta.pisarska@csw.torun.pl

Uwaga! Rozdajemy bilety!

Spośród osób, które do 13 maja do godz. 12:00 przyślą na adres joannaw@miastodzieci.pl e-mail ze swoim nazwiskiem (tytuł maila Filmowe Niemowlaki) rozlosujemy dwa, jednoosobowe bilety na film.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą meilową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.

Kino Centrum
Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu