Akademia tańca

Zaprasza na X-JUBILEUSZOWY
FESTYN z cyklu
"JESTEŚMY RAZEM" DZIEŃ DZIECKA

W imprezie uczestniczyć będą:

Dzieci niepełnosprawne z Miasta Łodzi, goście z Niemiec, Ukrainy, artyści i piosenkarze scen łódzkich, Teatr Zwierciadło, Reprezentacyjna Orkiestra Poczty Polskiej, Gmina Aleksandrów, Gmina Sławno, Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK", Akademia Zdrowia Seniora, Grupy Sztuk Walk Wschodu,

Stacja Krwiodawstwa, Przedszkola, dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Łodzi, Szkoła Gastronomiczna, Seniorzy i młodzież z Programu ASOS, Szkoła Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy – Zgierz, Spółdzielnia im. Władysława Jagiełły, Rada Osiedla – Śródmieście Wschód, Rada Osiedla Katedralna, Stowarzyszenie JA-TY-MY, Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Łódzkiego, Straż Miejska, Straż Pożarna i wielu innych uczestników, wystawców i wykonawców.

Ty też możesz pomóc….Oddaj krew dla dzieci w godz. 14.00 – 17.00
Prowadzona będzie Akcja Masz Głos Masz Wybór w godz 14.00 – 16.30

Zapewniamy kiełbaski, kaszanki z rożna, niespodzianki i wiele, wiele dodatkowych atrakcji:
konie, wesołe miasteczko, gry, pokazy, konkursy…

Serdecznie zapraszamy wraz z rodzinami do uczestnictwa w festynie oraz do wspólnej zabawy!

Program festynu