Akademia tańca

📅 niedziela 16.06.2013
Festiwal Helen Doron – Mały Europejczyk

16.06.13

Festiwal Helen Doron „Mały Europejczyk"

Miło jest nam zaprosić Państwa na wyjątkowy Festiwal, który jest jednym z wydarzeń tegorocznego przedsięwzięcia pod hasłem „Łódź Miastem Kobiet".
Celem Festiwalu jest wspólna podróż przez wybrane kraje Europy.

Rozpoczynamy Galą Helen Doron. Jest to uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz występy dzieci uczących się języka angielskiego w naszych centrach Łódź – Bałuty oraz Łódź – Polesie.
Po Gali zapraszamy do uczestnictwa w różnorodnych zajęciach i aktywnościach.

Odbywać się będą:
– Mały Europejczyk ma prawa do bezpieczeństwa – warsztat dla rodziców z pierwszej pomocy przedmedycznej
– Mały Europejczyk zwiedza świat – wakacyjne animacje poprowadzą animatorzy biura podróży Rainbow Tours
– Mały Europejczyk poznaje kulturę Europy – zabawy „Piraci" która pozwoli poznać tańce charakterystyczne dla wybranych państw europejskich
– Mały Europejczyk – bawi się po angielsku – warsztat z Kangurkiem Kangim
– Zabawy z Pingwinkiem Jackiem – warsztat prowadzony przez Centrum Pingwinek

– Warsztaty plastyczne prowadzone przez V-ce Miss Polski – Ewę Będzię (na zdjęciu)
Podczas warsztatów pod hasłem „Przyjaciele Pana Tuwima"  przy wierszach pana Tuwima będą mogły stworzyć prace plastyczne.

– Warsztaty na temat Europy – Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej
– Warsztat dla mam – „Każdy biust ma swój gust" – poprowadzi Katarzyna Sałata, trenerka bra-fittingu.

Dodatkowo będzie można pojeździć na kucykach, pomalować buzie, skorzystać z bezpłatnych konsultacji stomatologicznych i dietetycznych, dowiedzieć się wiele o nauce pływania dla małych dzieci, nauczyć się chustonoszenia.

Termin festiwalu: 16.06.2013 start godzina 11.00
w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych przy ul. Zachodniej 54/56 w Łodzi

Aby wziąć udział w Festiwalu należy się zarejestrować na stronie: http://helendoron.pl/lodz-baluty/