Banery Maniek

Ferie w ZOO

2.02 – 13.02.2015
od poniedziałku do piątku

Trasę zaplanowano na ok. 60 minut.

Prowadzący przedstawiać będą ciekawostki z życia zwierząt – tych zimnolubnych, jak i pochodzących z tropików.

Oferta spaceru przygotowana jest dla indywidualnych odbiorców.

Osoby zainteresowane w tych dniach zwiedzaniem ZOO z przewodnikiem proszone są o zgłaszanie tego faktu przy wejściu w kasie biletowej. Początek spaceru o godzinie 13.00.

Oferta bezpłatnego zwiedzania z przewodnikiem w ramach Zimowej Akademii Zwierząt jest przeznaczona dla indywidualnych odwiedzających, natomiast koszt zajęć dla grupy zorganizowanej wynosi 60 zł. Wszelkich szczegółów udziela Dział Edukacji.

Przypominamy, że zgodnie z rozporządzeniem nr 3990/VI/13 Prezydenta Miasta Łodzi z dnia 4 kwietnia 2013 roku, wszystkie dzieci do ukończenia 16 lat, w dni powszednie podczas ferii zimowych, wchodzą do łódzkiego ZOO bezpłatnie. Aby skorzystać z bezpłatnej oferty, należy mieć przy sobie legitymacje szkolną.

Spotykamy się w ferie o godz. 13. 00, tuż za kasami.

Miejsce: Ogród Zoologiczny

Szczegółowych informacji udziela dział dydaktyczny pod telefonem 42 632 75 79 w. 292 lub 601 806 182