ferie 2012

data:
16-27.01.2012

miejsce:
Gryfiński Dom Kultury "Pałacyk Pod Lwami"

organizator: Gryfiński Dom Kultury "Pałacyk Pod Lwami"

Pólkolonie odbywać się będą:
– w Gryfinie w Pałacyku pod Lwami, ul. Chrobrego 48
– w Zespole Szkół w Chwarstnicy, ul. Gryfińska 19
– w Świetlicy Wiejskiej w Wełtyniu, ul. Niepodległości 17.

W półkoloniach wezmę udział dzieci wytypowane przez pedagogów szkół miasta i gminy Gryfino. Głównym celem półkolonii jest zabezpieczenie wolnego czasu w okresie ferii zimowych oraz aktywny i atrakcyjny wypoczynek w miejscu zamieszkania.

W programie:
– zajęcia z instruktorami w pracowniach artystycznych Gryfińskiego Domu Kultury,
– gry i zabawy rekreacyjno-sportowe,
– doskonalenia nauki pływania na basenie Centrum Wodnego "Laguna"
– spacery po okolicy, gry i zabawy terenowe,
– wycieczki do Szczecina (udział w spektaklu teatralnym, zwiedzanie Muzeum Komunikacji i Techniki, Planetarium).

Uczestnikom półkolonii organizator zapewnia wyżywienie (drugie śniadanie i obiad), opiekę pedagogiczną i pielęgniarską. Ponadto przyjmujemy chętnych na zajęcia półkolonii za odpłatnością. Całkowity koszt uczestnika wynosi 280 zł.

Zapisy w sekretariacie Gryfińskiego Domu Kultury (Pałacyk pod Lwami, ul. Chrobrego 48, tel. 91 416 29 50) od 2 stycznia 2012 roku.