Weleda
Weleda Baby

📅 poniedziałek 11.09.2023 do poniedziałek 18.09.2023
Dźwiękowa gra detektywistyczna Tracks już w przedsprzedaży!
„Tracks” to dźwiękowa gra detektywistyczna, w której gracze wcielają się w członków nowego oddziału policji Siren Bay Audio Brygada. Korzystając z mapy miasta, kart monitoringu oraz nagrań dźwiękowych, zadaniem detektywów jest odnalezienie miejsca będącego celem danej sprawy.

Gra w innowacyjny sposób łączy analogowe komponenty, jak plan miasta czy karty monitoringu z aplikacją na smartfon/tablet oferującą wirtualną rzeczywistość dźwiękową.

W „Tracks” można grać solo lub w kooperacji (do 6 osób). Do rozwiązania jest 15 spraw o różnym stopniu trudności.  Czas rozgrywki wynosi od 25 do 45 minut na sprawę. Wiek gracza: 12+.

Zawartość gry:

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

• folder policyjny, arkusz z zasadami gry i 15 akt spraw
  • plan miasta Siren Bay z podziałem na 9 rejonów
  • 55 kart monitoringu
  • ulotka turystyczna o mieście
  • darmowa aplikacja

SCD: 139 PLN

BONUS: Do gry dołączony jest samochodzik policyjny dostępny tylko przy zakupie w sklepie internetowym Muduko.