Weleda

Dziki Ocean 3D

📅 piątek 14.05.2010
Dziki Ocean 3D

„Dziki Ocean 3D” to niezwykłe widowisko wyprodukowane przez dwie, znane z ponadprzeciętnych i wielkoekranowych produkcji, wytwórnie Giant Screen Films oraz Yes/No Productions. Zdjęcia do tego obrazu kręcone były na Oceanie Indyjskim, na tzw. Dzikim Wybrzeżu – Transkei i KwaZulu-Natal w Afryce Południowej. To niezwykła, trójwymiarowa opowieść o dzikości natury, o „kręgu życia”, w którym udział biorą niemal wszyscy mieszkańcy oceanu, i w którym swoje miejsce znaleźć próbuje człowiek. „Dziki Ocean 3D” ukazuje widzom podwodne szaleństwo polowania, w którym delfiny butlonose tworzą superstada, rekiny wyczuwając krew w wodzie przyłączają się do polowania, a swoją walkę o pokarm nurkujące ptaki – głuptaki przylądkowe – przeprowadzają widowiskowymi powietrznymi atakami. To porywająca widza historia o tym, jaki ocean był, być powinien i jak może się jeszcze zmienić.

„Dziki Ocean 3D” to pełna zaskakujących zwrótów akcji opowieść, którą widzowie kin Orange IMAX mają szansę przeżyć będąc w samym centrum wydarzeń. Gigantyczne ekrany naszych kin, doskonała jakość trójwymiaru technologi IMAX® oraz perfekcyjnie otaczający widza dźwięk, sprawiają, że dzikość oceanu zachwyca i pozwala bez opamiętania zanurzyć się w tej niezwykłej historii.. „Dziki Ocean 3D” robi naprawdę niesamowite wrażenie.” – mówi Iwona Kuźnik, Dyrektor ds. Marketingu i PR sieci Cinema City i Orange IMAX w Polsce.

„Dziki Ocean 3D” to jednak nie tylko doskonały i porywający obraz, który pokazuje dzikość natury
i ocean jaki mało kto ma okazję oglądać. To także historia o miejscu na Ziemi, gdzie człowiek próbuje wpasować się w naturalny rytm przyrody, gdzie Afryka spotyka się z morzem. Podczas tego trwającego prawie 40 minut niezwykłego spektaklu przyrody, lekcji współistnienia człowieka z naturą, widzowie z przyjemnością zanurzają się w trójwymiarze, otoczeni porywającymi dźwiękami natury i oryginalną muzyką. Autorami muzyki, jak również kierownikami produkcji, scenarzystami i wydawcami „Dzikiego Oceanu 3D” są: Luke Cresswell i Steve McNicholas – duet twórców nagrodzony za inny wielkoekranowy hit „Pulse: a STOMP Odyssey”. Głosem prowadzącym widza poprzez tę niezwykłą podwodną podróż jest wybitny aktor, reżyser i dramatiopisarz oraz działacz społeczny John Kani, który oprócz wielu nagród filmowych i teatralnych wyróżniony został nagrodą Merit Award za wkład w rozwój kultury RPA. W polskiej wersji językowej widzowie usłyszą wybitnego aktora Piotra Fronczewskiego.

Dla Czytelników Miasta Dzieci mamy 5 podwójnych zaproszeń na film. Żeby wziąć udział w losowaniu zaproszeń, należy do piątku 14 maja przysłać na adres konkurs@miastodzieci.pl e′mail z imieniem i nazwiskiem (w temacie Dziki Ocean 3D). Zaproszenia będą do zrealizowania w dniach 17 – 20 maja w warszawskim kinie Orange IMAX (Sadyba Best Mall, przy ulicy Powsińskiej 31).

Znamy już Zwycięzców:) Ze względu na ochronę danych osobowych, podajemy tylko nazwiska:
1. A. Kwas
2. A. Kaczmarek