Akademia tańca

–    Portret Dziecka lub Rodziny dla wszystkich

GOŚĆ SPECJALNY:
fotograf Karolina Wilk

Dla wszystkich uczestników Dnia Otwartego Prezent – 20% zniżki na profesjonalną sesję zdjęciową.

Na hasło Dzień Otwarty wybrane WARSZTATY w małym INDEX’ie ze zniżką:

PRAWIE SAM (od 10-12 miesięcy do 2 lat) – zajęcia ogólnorozwojowe i adaptacyjne dla najmłodszych, stymulują percepcję wzrokową, słuchową, usprawniają zdolności motoryczne i manualne. Karnet na 4 spotkania – na hasło Dzień Otwarty 68 zł (zamiast 78 zł)

PRZEDSZKOLAK? (dla 2 – 3 latków) – zajęcia przygotowujące do przedszkola. Karnet na 4 spotkania – na hasło Dzień Otwarty 68 zł (zamiast 78 zł)

MUZYCZNE HARCE czyli warsztaty z muzyką w tle (od 2 r.ż.) – ich podstawowym celem jest dobra zabawa oraz rozwój dużej motoryki. Karnet na 4 spotkania – na hasło Dzień Otwarty 55 zł (zamiast 63 zł)

TAŃCZĄCE NUTKI – warsztaty taneczne (od 2 r.ż.) pozytywnie wpływają na rozwój ruchowy Dziecka, uczą koncentracji, wytrwałości, wyrabiają poczucie rytmu i płynność ruchów, poza tym rozładowują negatywne emocje i napięcie wewnętrzne. Karnet na 4 spotkania – na hasło Dzień Otwarty 57 zł (zamiast 65 zł)

4w1 (dla 3 – 4 latków) Warsztaty dla Dzieci, które chcą się świetnie bawić i kreatywnie spędzać czas – co tydzień inaczej! W cyklu miesięcznym zapraszamy na: warsztaty artystyczne (plastyczno- muzyczne), matematyczne – matematyka poprzez ruch i zabawę, teatralne oraz złość? nie, dziękuję (warsztaty relaksujące, wyciszające). Karnet na 4 spotkania – na hasło Dzień Otwarty 69 zł (zamiast 79 zł)

www.malyindex.pl

Liczba miejsc jest ograniczona!
Prosimy do 17 maja potwierdzić przybycie –
– 42 633 44 00, 604 12 72 92 lub biuro@malyindex.pl