Weleda

Och-Teatr, Grójecka 65
📅 sobota 01.06.2019 do niedziela 02.06.2019
Dzień Dziecka w Teatrze Polonia i Och-Teatrze
Z okazji Dnia Dziecka Teatr Polonia i Och-Teatr zapraszają dzieci wraz z rodzicami na piękne, poruszające wyobraźnię, spektakle Alicja po drugiej stronie lustra, Nutki Pana Kleksa oraz Dwa miliony kroków.

W piątek 1 czerwca o 12:00 w Teatrze Polonia będzie można zobaczyć spektakl dla widzów od 7. roku życia, czyli ALICJĘ PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA. Oprócz zdolnych aktorów Teatru Papahema grają w nim też niezwykłe lalki, a pomysłowa scenografia uruchamia wyobraźnię dzieci. Mali widzowie będą mieli okazję towarzyszyć Alicji w podróży po krainie czystej fantazji i wraz z główną bohaterką uczyć się, co to znaczy „być sobą” i jak nie stracić siły, tkwiącej w nieograniczonej wyobraźni.

Natomiast 2 czerwca o 12:00 w Teatrze Polonia zagramy NUTKI PANA KLEKSA dla dzieci od 3. do 11. roku życia. To wesoły, muzyczny spektakl z brawurowo wykonanymi, znanymi i lubianymi bajkami Jana Brzechwy. Aktorzy wprowadzą najmłodszych widzów w świat Brzechwy, wędrując po przeróżnych stylach muzycznych: klasyka, pop, reggae, blues, jazz i disco. To spektakl z muzyką na żywo, interakcjami z widzami, także miły dorosłym, którzy dzięki znanym utworom z kultowej Akademii Pana Kleksa będą mieli przyjemność powrócić do czasów dzieciństwa.

Natomiast w Och-Teatrze 1 i 2 czerwca o 12:00 spektakl dla widzów od 10. roku życia – DWA MILIONY KROKÓW. To niezwykła historia życia zwariowanej Lidki, jej podróży i zakochanego w dziewczynie Adriana. To spektakl o problemach, ale i o urokach wchodzenia w dorosłość, skierowany zarówno do młodzieży, jak i do całej rodziny. Powstał na podstawie książki Piotra Rowickiego 16.10 do Bergamo, wyróżnionej w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Zapraszamy całe rodziny do świętowania Dnia Dziecka w naszych teatrach!