UD

Dzień Dziecka w Poznaniu

📅 niedziela 30.05.2010
Dzień Dziecka w Poznaniu
Rodzinne Świętowanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 12:15 w Archikatedrze. W programie przewidziano liczne koncerty, m.in. występ zespołów Stróże Poranka, LOMBARD, loterię dobroczynną oraz bezpłatny dostęp do szerokiej gamy ciekawych i widowiskowych atrakcji, kierowanych zwłaszcza dla dzieci. Ponadto w tym roku znaczący swój udział zapowiedziała Wojewódzka i Miejska Komenda Straży Pożarnej, Komenda Policji, Automobilklub Wielkopolski z licznymi pokazami i konkursami.

Dzięki zaangażowaniu Urzędu Miasta w czasie trwania festynu będzie można skorzystać z darmowych badań profilaktycznych w zakresie przygotowanego miasteczka prozdrowotnego.

Podczas trwania festynu rozdane zostaną upominki dla każdego dziecka.

W biurze Caritas Archidiecezji Poznańskiej przy Rynku Wildeckim 4a, będzie można uzyskać wszelkich dodatkowych informacji odnośnie festynu.

więcej informacji na www.caritaspoznan.pl

{{moduly ntltresc}}