Dzień Dziecka w Krakowie

📅 wtorek 01.06.2010
Dzień Dziecka w Krakowie

W programie znakomite, orkiestrowe aranżacje najbardziej znanych piosenek i melodii z bajek dla dzieci:
Król Lew – Mała Syrenka – Herkules – Gumisie – Smerfy – Strażak Sam – Koziołek Matołek
Tomek i Przyjaciele – Pszczółka Maja

Wystąpią Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod dyrekcją Sebastiana Perłowskiego
oraz zespół jazzowo-rozrywkowy w składzie:
Przemysław Kleczkowski – wokalista
Ala Zhernova – fortepian
Jakub Kubiszowski – gitara
Paweł Kluba – bas
Łukasz Sobczyk – perkusja.

Koncerty poprowadzi Łukasz Kupiec.

Ponadto w programie przewidziane są atrakcje, animacje i niespodzianki dla dzieci.

Sprzedaż biletów:
Kinoteatr Uciecha, ul. Starowiślna 16, tel.12 421 50 65
Filmotechnika, Rynek Główny 9, (Pasaż Bielaka)
Centrum Informacji Kulturalnej, ul. św Jana 2

Bilety – 20 zł.

Serdecznie zapraszamy !

Informacje: www.bieleckiart.pl

UWAGA! ROZDAJEMY ZAPROSZENIA!

Spośród Osób, które do piątku 28 maja 2010 do godz. 12:00 przyślą na adres konkurs@miastodzieci.pl e-mail ze swoim nazwiskiem i hasłem "Bajkowe Melodie" wylosujemy dziesięć dwuosobowych zaproszeń.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą meilową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej:(

Zwycięzców wylosowano!:) Ze względu na ochronę danych osobowych, podajemy tylko nazwiska:
J. Oleksy
E. Duplaga