Dzień Dziecka w Gliwicach

📅 sobota 29.05.2010 do niedziela 30.05.2010
Dzień Dziecka w Gliwicach
Sobota, 29 maja w godz. 11.00 – 19.00 – niedziela, 30 maja w godz. 14.00 – 19.00.

W „Dzieciakowie Wielkim" w FORUM na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji i konkursów z nagrodami. Przez dwa dni dzieci będą mogły skakać na dmuchanym zamku, budować konstrukcje z chrupek Play- Mates, uczyć się żonglerki, łowić złote rybki, malować twarze, tańczyć i śpiewać.

W kąciku malowania twarzy każde dziecko będzie mogło zamienić się w ulubioną bajkową postać, animatorki pokażą też dzieciom jak zrobić żyrafę lub smoka z balonów. Dla małych budowniczych zorganizowane zostaną stanowiska z chrupkami Play-Mates – do budowania dziecięcych konstrukcji, a dla przyszłych artystów powstanie kącik plastyczny, gdzie najmłodsi będą mogli rozwijać swój talent przy malarstwie sztalugowym pod okiem absolwentów katowickiej ASP.

Ponadto, przez całą sobotę i niedzielę na scenie odbędą się liczne gry i konkursy, pokazy tańca hip-hop wraz z nauką choreografii, występy baletowe z nauką podstawowych kroków oraz gimnastyka dla najmłodszych. Dla dzieci i młodzieży przygotowano karaoke, które poprowadzi DJ Timo Higgs.

Jeszcze w sobotę na terenie FORUM stanie atelier fotograficzne, w którym najmłodsi wraz z rodzicami będą mogli bezpłatnie zrobić sobie wspólne zdjęcie. Studio fotografii czynne będzie przez cały weekend. Prawdziwą przygodą dla maluchów będą zwłaszcza występy na scenie. Mali artyści mają okazję zatańczyć i zaśpiewać przez publicznością, natomiast całość imprezy dopełnią występy taneczne grupy Szalonych Łobuzów oraz pokazy mody dziecięcej (niedziela).

Weekendowe imprezy w FORUM, pod hasłem „Dzieciakowo Wielkie!", odbędą się na pierwszym poziomie centrum, obok Cinema City.

***
Centrum Handlowe FORUM jest pierwszym wielkopowierzchniowym obiektem handlowym w Gliwicach, zlokalizowanym w centrum miasta. Na terenie FORUM znajduje się m. in.: 140 sklepów i punktów usługowych, hipermarket Carrefour oraz kino Cinema City.
www.forumgliwice.pl

{{moduly ntltresc}}