Dzień Dziecka w Bytomiu

📅 wtorek 01.06.2010
Dzień Dziecka w Bytomiu

Proponujemy zabawy twórcze dla rodziców z dziećmi: malowanie piaskiem na podświetlanym stole (projekt Magiczne okno realizowany jest we współpracy z ING Bankiem Śląskim), zabawę w wirtualne malowanie farbami na ekranach dotykowych, tworzenie mozaiki z płytek ceramicznych.

Zapraszamy do Świetlicy Muzealnej przy pl. Jana III Sobieskiego 2 (wejście do Muzeum od strony ul. Piłsudskiego).

W kolejnej odsłonie Dnia Dziecka przewidujemy Piknik Archeologiczny pt. Zabawy na bytomskim zamku. W programie są zajęcia na wystawie polegające na zapoznaniu się z makietą średniowiecznego miasta i zabawy na bytomskim zamku, dzieci będą poznawały ekwipunek rycerza, również będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Te zabawy przewidujemy w budynku filii Muzeum Górnośląskiego, przy ul. Korfantego 34.

Przyjmujemy zapisy chętnych do udziału w zabawach dzieci pod numerem telefonu 032281 82 94
w. 127.

Grupy zorganizowane będą zapisywane na godziny dopołudniowe, natomiast osoby indywidualne
zapraszamy 1 czerwca od 15.00 – do 18.00

Muzeum Górnosląskie w Bytomiu i ING Bank Śląski
Bytom, pl.Jana III Sobieskiego 2
Telefon: 32 281 82 94, 32 281 97 33
Email: edukacyjno-promocyjny@wp.pl
www.muzeum.bytom.pl

Impreza odbywa się w filii Muzeum Górnosląskiego przy ul.W. Korfantego 34 i w Świetlicy Muzealnej , ul. J. Marszałka Piłsudskiego w gmachu głownym Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu, dojście od pl. Jana III Sobieskiego 2.

{{moduly ntltresc}}