Weleda

Dzień Dziecka na Chomiczówce

📅 sobota 29.05.2010
Dzień Dziecka na Chomiczówce

Ciekawostką dla dzieci, która może okazać się cenna i ważna również dla ich opiekunów, będzie możliwość zbadania umiejętności dzieci na specjalnie przygotowanych stanowiskach z niecodziennymi konkurencjami opracowanymi przez pedagogów Annę i Pawła Przybylskich. Będzie m.in. „Kręcioła”, „Turniej rycerski”, „Abstrakcje twórcze” itp.
Na scenie zaprezentują się laureaci XVI Bielańskiego Przeglądu Tanecznego „Taneczny Krąg 2010” oraz VIII Bielańskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Mikrofon dla Każdego”. Niemałą atrakcją dla wielbicieli hip-hopu i nie tylko będzie zapewne występ rapera MEZO. Wieczorem zaś zapraszamy całe rodziny na koncert krakowskiej grupy Pod Budą.

Poza tym otwieramy pneumatyczne Wesołe Miasteczko, miasteczko sportowe z różnorodnymi konkurencjami sportowo-rekreacyjnymi, będzie też możliwość przejażdżek konnych i na kucyku. Specjalne pokazy dla dzieci przygotuje również Straż Pożarna.
Szczegółowy program na stronie: www.bielany.waw.pl

Organizatorzy: Dzielnica Bielany m.st. Warszawy,
Ognisko TKKF „Chomiczówka, WSBM „Chomiczówka”

{{moduly ntltresc}}