Dzień Babci Dziadka

📅 wtorek 17.01.2012 do środa 18.01.2012
Dzień Babci Dziadka

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W CSW!
Zabierz wnuczka/wnuczkę na wystawę!

Kreatywne oprowadzanie: wtorek i środa, 17 i 18 stycznia, godz. 16.00 (1+1, czyli Babcia lub Dziadek + Wnuk lub Wnuczka). Udział w oprowadzaniu jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy.
Warsztaty dla Babć i Dziadków w Czytelni: sobota, 21 stycznia, dwie grupy: 10.00 – 11.30 oraz 12.00 – 13.30. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

e-mail: eduakcje@csw.torun.pl
tel: (56) 610 97 16

We wtorek i środę (17 i 18 stycznia) zapraszamy Babcie i Dziadków wraz z wnuczkami na Kreatywne Oprowadzanie. Miejscem warsztatów stanie się przestrzeń wystawy 622 upadki Bunga prezentującej dorobek toruńskiego i regionalnego środowiska artystycznego. Wśród wystawianych eksponatów ukryte zostaną rebusy i łamigłówki związane z Toruniem i jego kulturalną historią. Specjalnie przygotowane instrukcje oraz karty do gry wprowadzą uczestników w świat pełen artystycznej pasji i niezwykłych historii. Serdecznie zachęcamy by spędzić czas z bohaterami naszej wystawy i bliżej ich poznać. Na zajęcia obowiązują zapisy. Na oprowadzanie mogą zapisać się Babcie lub Dziadkowie z jednym wnukiem lub jedną wnuczką (obowiązuje schemat 1 +1).

Oprócz tego serdecznie zapraszamy na warsztaty dla Babć i Dziadków, które odbędą się w sobotę 21 stycznia w Czytelni CSW. Głównym gościem warsztatów będzie Bronisława Fitak-Chodyna wraz z Córką Marią Piskorowską, portrecistką. Pani Fitak-Chodyna, uczestniczka programu „Mam Talent”, nazywana „papierową czarodziejką”, przedstawi swój wynalazek – zabawkę „Fitak oraz zaprezentuje, jak z jednej kartki papieru, odpowiednio poskładanej w harmonijkę, można stworzyć ponad 400 różnorodnych kompozycji. Natomiast Córka Pani Fitak-Chodyny sporządzać będzie uczestnikom warsztatów portrety! Czas umili nam słodki poczęstunek wraz z ciepłą kawą lub herbatą. Na sobotnie warsztaty w Czytelni również obowiązują wcześniejsze zapisy.