Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +

Dni Świadomego Porodu – Szczecin

📅 sobota 29.09.2012
Dni Świadomego Porodu – Szczecin

By przekonać mamy, że nie trzeba się bać porodu, Polski Bank Komórek Macierzystych (PBKM) i DoulaSERVICE zdecydowały się zorganizować Dni Świadomego Porodu. Akcja rusza już 16 września we Wrocławiu i zawita do wielu innych miast w całej Polsce. PBKM to instytucja, która nie tylko pobiera i przechowuje cenną krew pępowinową dziecka, ale również wspiera przyszłe mamy
w tym szczególnym momencie ich życia. Dlatego razem z DoulaSERVICE jest tam, gdzie wyjątkowe chwile ciąży łączą się z radosnym oczekiwaniem na dziecko.

Inicjatywa Dni Świadomego Porodu powstała specjalnie z myślą o przyszłych i obecnych mamach. Podczas godzinnych spotkań zostaną poruszone tematy związane z rzeczywistością okołoporodową w Polsce oraz możliwościach rodzącej, takich jak skorzystanie ze wsparcia douli, czy też pobranie cennych komórek macierzystych z krwi pępowinowej. Jest to niewątpliwie wiedza, którą powinna posiadać każda oczekująca przyjścia na świat swojego maleństwa kobieta.

29.09.2012 Szczecin, Hotel Campanielle, godz. 11:00
Bezpłatne spotkanie dla przyszłych mam!

Zapraszamy wszystkie Panie, które chcą rozwiać swoje wątpliwości dotyczące porodu, dowiedzieć się więcej o bankowaniu krwi pępowinowej oraz zyskać wiedzę, dzięki której narodziny ich dziecka zapadną im w pamięć jako jedna z najpiękniejszych chwil w życiu.