Akademia tańca

📅 sobota 28.04.2012
Dętka zaprasza w nowym sezonie

Otwarcie Muzeum Kanału "Dętka", plac Wolności
Ogólnopolski Zlot Jump Style.

Jump to żywiołowy styl tańca, na który składają się intensywne układy choreograficzne wykonywane zarówno pojedynczo, jak i w grupie. Amatorzy tej techniki spotykają się na placu Wolności codziennie – ćwiczą swój warsztat, kiedy tylko sprzyja pogoda.
Zloty amatorów Jump Style odbywają się w się w wielu miastach Polski – w Łodzi zawsze na placu Wolności. Muzeum Kanału "Dętka" postanowiło wspierać tę i podobne inicjatywy.

Godziny otwarcia Muzeum w weekend majowy:
28 i 29 kwietnia Muzeum Kanału będzie czynne w godzinach 12.00 – 20.00, 30 kwietnia będzie nieczynne natomiast od 1 do 6 maja ponownie w godzinach 12.00 – 20.00.

Więcej informacji na temat muzeum i jego osobliwości: