Weleda

„Niezawodnie zachwycające akrobacje” – Time Out

„Imponujący spektakl” – The Daily Telegraph

3-6 kwietnia 2014, Wrocław, Hala Stulecia

Tytuł spektaklu pochodzi od angielskich i francuskich słów „dragon”, czyli „smok” i „lion” – „lew”. Smok symbolizuje Wschód, a lew – Zachód. Dralion jest miejscem spotkania dwóch kultur, w którym przybierają ludzką postać cztery żywioły rządzące porządkiem natury.

•SIEDEM MILIONÓW WIDZÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

•PIĘĆDZIESIĘCIORO AKROBATÓW, GIMNASTYKÓW, MUZYKÓW I WOKALISTÓW RÓŻNYCH NARODOWOŚCI

•NIEWIARYGODNE AKROBACJE, BAJECZNE KOSTIUMY, IMPONUJĄCA SCENOGRAFIA

•EGZOTYKA I HARMONIA

Dralion to trzecie spotkanie polskiej publiczności z Cirque du Soleil po świetnie przyjętych spektaklach Saltimbanco (2012) i Alegria (2013)

DZIENNIK BAŁTYCKI: „[Cirque du Soleil] przenosi publiczność w inny wymiar, w magiczny i odświętny świat, gdzie nie obowiązuje grawitacja, a ciało ludzkie wydaje się pozbawione swoich ograniczeń”

GAZETA WYBORCZA: „największy cyrk na świecie”

TRÓJMIASTO.PL: „Zapierające dech w piersiach ewolucje i klaunada na najwyższym poziomie”

MM TRÓJMIASTO: „najlepszy cyrk świata“

Miejsce: Hala Stulecia, Wrocław, ul. Wystawowa 1

Dni i godziny widowisk:

* Czwartek 3 kwietnia: 19:30

* Piątek 4 kwietnia: 19:30

* Sobota 5 kwietnia: 16:00, 20:00

* Niedziela 6 kwietnia: 13:00, 17:00

Bilety:

Ceny biletów: 125 PLN, 190 PLN, 250 PLN. Dla dzieci w wieku 2-12 lat, dostępne są bilety ze zniżką 20%.

Więcej informacji o przedstawieniu na www.cirquedusoleil.com/dralion i www.alterartshow.pl.

Cirque du Soleil

Powstały w 1984 roku z grupy dwudziestu artystów ulicznych Cirque du Soleil jest obecnie wielką organizacją z siedzibą w Quebecu, zapewniającą kulturalną rozrywkę na wysokim poziomie. Firma zatrudnia blisko cztery tysiące osób, w tym tysiąc trzystu artystów z niemal pięćdziesięciu różnych krajów. Cirque du Soleil oczarował i zachwycił blisko sto pięćdziesiąt milionów widzów w ponad trzystu miastach na sześciu kontynentach. Więcej informacji o Cirque du Soleil: www.cirquedusoleil.com