Weleda

📅 sobota 30.11.2019
🎫 5zł
Było sobie miasto – murowanie, zbrojenie, beton. Warsztaty
Jak są budowane i jak stoją budynki o wymyślnych kształtach? Czym jest beton i dlaczego jest tak popularny wśród budujących? Co zbrojenie ma wspólnego z domem? Na warsztatach każdy z uczestników stworzy, z różnych materiałów swoje własne cegły. Dowiemy się czym jest żelbeton oraz samodzielnie wykonamy zbrojenia.

Uwaga! Temat będziemy kontynuować na kolejnych zajęciach (7.12) Zachęcamy do zapisu na oba zajęcia.

Warsztaty dla dzieci (5-10 lat) sob 30.11, 10.00 i 11.45

instruktor: Mateusz Metkowski
sala: Człowiek z marmuru, 219, II piętro
wstęp: 5 zł, rezerwacja miejsc online lub w DK Kadr