Bajkowy labirynt – dziecięcy karnawał

📅 wtorek 01.02.2011 do sobota 05.03.2011
Bajkowy labirynt – dziecięcy karnawał
Dziecięcy karnawał w CH Janki
W każdą sobotę, od 29 stycznia aż do 5 marca 2011 r., na placu zabaw „Bajkowy Labirynt” w Centrum Handlowym Janki odbędzie się bal karnawałowy dla dzieci.

Karnawał to szczególny okres w roku, pełen zabawy i śmiechu. Jest wyczekiwany także przez najmłodszych, którzy chętnie biorą udział w rozmaitych atrakcjach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci oraz ich rodziców, plac zabaw „Bajkowy Labirynt” zaplanował cotygodniowe bale. Zabawy odbywać się będą w dniach 29 stycznia, 5, 12, 19 i 26 lutego oraz 5 marca na terenie CH Janki ul. Mszczonowska 3. Uczestniczyć w nich mogą dzieci

w wieku od 3 do 8 lat.

Każdy bal będzie trwał dwie godziny (od 13.00 do 15.00). W tym czasie przeszkolone animatorki zorganizują dzieciom liczne gry i konkursy, tak aby każda chwila spędzona w „Bajkowym Labiryncie” była wyjątkowa i niezapomniana. W trakcie zabawy najmłodsi otrzymają poczęstunek w postaci paluszków, ciastek oraz soku do picia, a także drobny upominek – kolorowy balonik.

Bilet wstępu na bal karnawałowy kosztuje 20 zł. Zaliczkę w wysokości 10 zł należy wpłacić dzień wcześniej. Bale będą organizowane dla co najmniej pięciorga dzieci. W przypadku braku zainteresowania, najpóźniej dzień wcześniej wieczorem, „Bajkowy Labirynt” telefonicznie poinformuje rodziców o odwołaniu zabawy. Wszystkie wpłacone zaliczki zostaną zwrócone.

Informacje o firmie Apsys
Apsys to międzynarodowy operator nieruchomości handlowych. W Polsce jest deweloperem
i zarządcą 14 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 600 000 m2, zlokalizowanych
w 11 miastach. Apsys to firma zajmująca się kompleksową obsługą centrów, począwszy
od zarządzania umowami najmu, przez tworzenie strategii marketingowych, po techniczne utrzymanie centrów. Flagowym projektem firmy w Polsce jest wielofunkcyjne centrum Manufaktura w Łodzi. Dodatkowe informacje na www.apsysgroup.com

Informacje o Centrum Handlowym Janki

Centrum Handlowe Janki przy ulicy Mszczonowskiej 3 w Jankach pod Warszawą jest zarządzane przez Grupę Apsys. Kompleks o powierzchni handlowej 83 660 m2 z bezpłatnym parkingiem na 2 700 miejsc został otwarty w sierpniu 1999 roku. Obecnie odwiedza go około 6 milionów Klientów rocznie. Centrum Handlowe Janki oferuje możliwość zrobienia zakupów przez 7 dni w tygodniu w niemal 80 sklepach i punktach usługowych. To także miejsce gwarantujące dobrą rozrywkę. Znajduje się tu multipleks kinowy, salon gier oraz nowoczesny kompleks 11 restauracji serwujących dania z różnych stron świata. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, którym umożliwia bezpłatne wypożyczenie wózka inwalidzkiego. Przygotowano tu także udogodnienia dla młodych mam, które w wygodnych pokojach rodzinnych, w miłej atmosferze, bez pośpiechu i stresu, mogą nakarmić i przewinąć niemowlę. Pamiętano także o dzieciach. Specjalnie dla nich, w hallu centrum zainstalowano kilka zabawek – bujaków oraz otwarto płatny plac zabaw – Bajkowy Labirynt.