UD

Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu

📅 sobota 29.05.2010
Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu
Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego zaprasza dzieci wraz z rodzicami na pełną wrażeń wycieczkę pociągiem z lokomotywą parową do Kołobrzegu.

Po drodze najmłodszych czeka mnóstwo niespodzianek – w tym zabawy, konkursy z nagrodami oraz upominki i słodycze. Na stacji pośredniej w Pile dzieci obejrzą widowiskowy pokaz wodowania lokomotywy. Główną atrakcją wycieczki będzie wjazd pociągu do portu w Kołobrzegu. W pobliżu latarni morskiej stanie stoisko Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, która promować będzie kolejowe atrakcje turystyczne Wielkopolski.

Wyjazd z Kołobrzegu w kierunku Poznania zaplanowano tego samego dnia o godz. 16.53.
Bilety na przejazd pociągiem "PIRAT" można otrzymać:
w siedzibie Wielkopolskiego Zakładu Przewozów Regionalnych w Poznaniu przy ul. Dworcowej 1 w pokoju nr 9, w dniach 21, 24 – 26 maja 2010r., w godz. 8.30 – 14.30. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Także biorąc udział w konkursach ogłaszanych na antenach regionalnych rozgłośni radiowych i w prasie.

Uwaga! Każde dziecko podróżujące "PIRATEM" musi przebywać pod opieką osoby pełnoletniej. Jedna osoba pełnoletnia może opiekować się maksymalnie piątką dzieci. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w wagonach, jednym dzieckiem mogą opiekować się maksymalnie dwie osoby dorosłe. Odbiór bezpłatnych biletów na przejazd "PIRATEM" odbywa się w siedzibie Wielkopolskiego Zakładu Przewozów Regionalnych przy ul. Dworcowej 1 w Poznaniu za okazaniem dowodu tożsamości lub numeru PESEL.

Kontakt: Wielkopolska Organizacja Turystyczna, 27 Grudnia 17/19, 61-737 Poznań, tel. 61 66 45 258, e-mail: promocja@wot.org.pl

źródło www.wielkopolska.travel

{{moduly ntltresc}}