Atrakcje dla Dzieci na Dzień Dziecka

📅 piątek 27.05.2011
Atrakcje dla Dzieci na Dzień Dziecka
Podczas piątkowych obchodów Dnia Matki i Dziecka w Galerii Gniezno, organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje dla uczestników. Już od godziny 16:00 Klown Bąbel zaprosi wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. W kreatywnym kąciku, chłopcy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności jako konstruktorzy mini-samolotów, zaś dziewczynki – spróbują swoich sił jako młode projektantki broszek i medali. Równoległe, przez cały czas wszystkie dzieci będą mogły brać udział w konkursach rysunkowych, sprawnościowych i bajkowych prowadzonych przez wykwalifikowanych animatorów.

„W tym roku postanowiliśmy połączyć obchody Dnia Matki i Dnia Dziecka, aby zapewnić uczestnikom jeszcze więcej atrakcji" – mówi Zofia Suchy, Dyrektor Centrum Handlowego Janki. „Oprócz aktywności dla dzieci, przygotowaliśmy także coś specjalnego dla mam.
W czasie, gdy najmłodsi będą zajęci zabawą pod okiem animatorów i Klowna Bąbla, mamy będą mogły sprawdzić swoją wiedzę na temat macierzyństwa oraz wziąć udział
w konkursach sprawnościowych i wygrać atrakcyjne nagrody-niespodzianki. Jednocześnie, przez cały czas trwania imprezy, każda z Pań będzie mogła zrobić sobie profesjonalny makijaż i skorzystać z porad wizażystki" – dodaje Zofia Suchy.

Imprezę uświetnią występy dzieci z sekcji tanecznej i wokalnej Miejskiego Ośrodka Kultury. Uczestnicy będą także mieli możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć rodzinnych
w profesjonalnym studiu fotograficznym przygotowanym przez Radio Plus Gniezno
i Waldemara Stube z firmy Fotostube. Wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone na stronie www.fotostube.pl.

„Rodzinna kumulacja, czyli Dzień Matki i Dziecka"
Galeria Gniezno
ul. Pałucka 2, 62 – 200 Gniezno
27 maja br., w godz. 16:00 – 20:00.

Informacje o firmie Apsys

Apsys to międzynarodowy operator nieruchomości handlowych. W Polsce jest deweloperem
i zarządcą 14 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 600 000 m2, zlokalizowanych
w 11 miastach. Apsys to firma zajmująca się kompleksową obsługą centrów, począwszy
od zarządzania umowami najmu, przez tworzenie strategii marketingowych, po techniczne utrzymanie centrów. Flagowym projektem firmy w Polsce jest wielofunkcyjne centrum Manufaktura w Łodzi.
Dodatkowe informacje na www.apsysgroup.com

Informacje o Galerii Gniezno
Galeria Gniezno przy ul. Pałuckiej 2 w Gnieźnie jest zarządzana przez Grupę Apsys. Oddalony
o 4 kilometry od centrum miasta kompleks o powierzchni całkowitej 17 408 m2 z bezpłatnym parkingiem na 644 miejsca, został otwarty w kwietniu 2005 roku. Galeria Gniezno oferuje możliwość zrobienia zakupów przez 7 dni w tygodniu w blisko 50 sklepach i punktach usługowych.

Znajdują się tu między innymi apteka, biuro podróży, salon optyczny oraz cukiernia. Jednak główną zaletą Galerii jest duża liczba różnorodnych sklepów oferujących galanterię skórzaną, obuwie oraz odzież damską i męską. Największe powierzchnie w Galerii Gniezno zajmują m.in. Kino Helios oraz sklepy: Jysk, H&M i Reserved.
Dodatkowe informacje na www.galeriagniezno.pl