Królik i Misia

Artystka obecna – Baranki w pieluchach

📅 czwartek 15.11.2012
Artystka obecna – Baranki w pieluchach

Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk jest przyciszony na tyle, aby nie zakłócać dziecięcego snu. Obsługa Kina natomiast pomaga Mamom wynieść ciężkie wózki na piętro.

MARINA ABRAMOVIĆ: ARTYSTKA OBECNA
| MARINA ABRAMOVIĆ: THE ARTIST IS PRESENT
reż. Matthew Akers, Jeff Dupre, USA 2012, 106’

Marina Abramović – ikona body artu i performance′u – jest supergwiazdą świata sztuki. Artystka od 40 lat rewolucjonizuje sztukę współczesną, a jej narzędziem jest własne ciało, którego granice i wytrzymałość bezwzględnie testuje. Nagrodzony na festiwalu w Berlinie dokument pokazuje jej życie i twórczość przez pryzmat jednej z najbardziej spektakularnych akcji artystycznych.

bilety: 12 zł, maluch gratis!

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15)!

czwartek, 15 listopada 2012, godz. 11.00