Banery Maniek

Arturówek 2015 – sport i rekreacja

19-21.06.2015
godz. 10.00 – 20.00

II Edycja Łódzkiego Międzynarodowego Festiwalu Piknikowego pod nazwą : „ARTURÓWEK 2015 – sport i rekreacja"

Łódzki Międzynarodowy Festiwal Piknikowy to największa impreza tego typu w Polsce.
Dla mieszkańców naszego miasta oraz turystów z Polski i zagranicy to świetna okazja do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, wzięcia udziału w wielu atrakcjach gastronomicznych, rozrywkowych, kulturalnych i sportowych.
Podczas pikniku goście będą mogli zapoznać się z kulinarnym bogactwem potraw piknikowych, kulturą stołu i różnorodnością produktów ekologicznych regionu. Producenci, restauratorzy, posiadacze food trucków zaproponują swoje wyroby. Różnorodność oferowanych potraw sprawi i każdy znajdzie coś dla siebie wyjątkowego i specyficznego.
Imprezę Piknikową urozmaicą i wzbogacą dodatkowe atrakcje, imprezy sportowe i ekologiczne.