Akcja Zima w Białostockim Ośrodku Kultury

📅 wtorek 22.01.2013 do piątek 01.02.2013
Akcja Zima w Białostockim Ośrodku Kultury

Podczas zimowej kanikuły odbędzie się cykl imprez: filmy animowane, spektakle, zimowe karaoke oraz dyskoteka.

Ze względu na remont kina Forum, wszystkie imprezy odbędą się w klubie Fama

odpłatność – seanse filmowe – bilet 2 zł od osoby, pozostałe imprezy – wstęp wolny.
Kasa czynna poniedziałek – piątek godz. 8.00-16.00 (uwaga! z powodu remontu kina wejscie do kasy – przez główne drzwi do biura BOK)
Kontakt impresariat@bok.bialystok.pl, Tel. 85-742 15 15

22 stycznia godz. 10.00 Fama – bilet 2 zł
Polska animacja – film "Tajemnica kwiatu paproci”, 69 minut

Cztery lalki, mieszkające na co dzień w przedszkolu, zostają uprowadzone przez fałszywych ochroniarzy. Podczas ucieczki z łap porywaczy, gubią się w lesie. Buba i Superboj natychmiast popadają w niewolę bezwzględnego Szefa dzikiego wysypiska śmieci. Druga para – Malutka i Narwany – wędrując przez las spotyka zwierzęta, które skarżą się na sąsiedztwo Śmieciowiska-Wysypiska. Na szczęście Malutka znajduje zaczarowany kwiat paproci i zostaje obdarzona niezwykłą mocą. Malutką i Narwanego również spotyka los Buby i Superboja. Wszystkie lalki z rozkazu Szefa mają grzebać w śmieciach… Ale Szef nie wie, na jakich trafił twardzieli. Czy uratują las i kolegów? Czy wrócą szczęśliwie do przedszkola?

23 stycznia godz. 11.00 Fama
spektakl "Mikołaje wszystkich krajów – łączcie się" w wykonaniu teatru Arkadia

Spektakl opowiada o Goblinie, który ucieka z Grecji i powoduje na świecie zamieszanie chcąc popsuć wszystkim święta. W ślad za nim podążają włoska czarownica Befana oraz Mikołaj z Dziadkiem Mrozem. W przedstawieniu ukazane są rozmaite zwyczaje  świąteczne z różnych stron świata oraz w jak odmienny sposób ukazana jest postać św. Mikołaja.

24 stycznia godz. 10.00: Fama – bilet 2 zł
Polska animacja – film "Tato, nie bój się dentysty”, 70 minut

Pełnometrażowy film zrealizowany na podstawie popularnego serialu Piesek w kratkę. Tata w zasadzie nie boi się niczego… poza dentystą. W związku z tym do gabinetu roztargnionego doktora musi go prowadzić syn. Przerażony pacjent panicznie boi się zabiegu. Asystent lekarza, Piesek w kratkę, musi jakoś odwrócić jego uwagę. Włącza więc telewizor. Pacjent, a razem z nim widzowie, zaczynają oglądać przygody sympatycznego psiaka.

25 stycznia godz. 10.00 Fama – Zimowe karaoke

29 stycznia godz. 10.00 Fama – bilet 2 zł
Mały Sputnik – film "Wilk i Zając”, 90 min

Kultowa bajka o przygodach sympatycznego Zająca, którego wciąż próbuje dopaść Wilk. Goniąc się, przeżywają dużo zabawnych przygód, z których Zając zawsze wychodzi cało.

30 stycznia godz. 10.00 Fama – bilet 2 zł
Mały Sputnik – film "Czeburaszka” 66 min

Czeburaszek to nieznane światu stworzenie z wielkimi uszami. Czeburaszek zostaje znaleziony w kartonie z pomarańczami, przywiezionym do wielkiego miasta. Spotyka Krokodyla Gienę, który zostaje jego najlepszym przyjacielem. Razem poszukują nowych kolegów i pomagają innym czynić świat lepszym. Przeszkadzają im w tym złośliwa starucha Szapoklak i jej domowy szczurek Łariska.

31 stycznia godz. 10.00 Fama
spektakl "FiNTiKLUSZKi Folkowe Okruszki” w wykonaniu Teatru Małe Mi

Finti… Co? Jak? Jakie trudne słowo! A w języku mieszkańców krainy Dawno Dawno Temu to po prostu DROBIAZGI. Zabawne, wzruszające bajki, ludowe gadki i przyśpiewki, zebrane w Muzycznym Kramie z Opowieściami,  wskrzeszają świat Wielkoludów i Domowych Skrzatów. Historie wydobyte z kufra pamięci przekazane przy pomocy różnorodnych form teatru lalek, tradycyjnych zabawek, instrumentów muzycznych.

1 lutego godz. 10.00 Fama
Dyskoteka