Akademia tańca

22.04.2012 r.
godz.13.00

Zakochany Miś oraz

"Adoptuj miłość, zamiast ją kupować"
godz. 12.00-18.00

Na scenie teatru i na placu przed teatrem piknik rodzinny "Adoptuj miłość, zamiast ją kupować", akcja adopcyjna dla bezdomnych psów i kotków.

Współorganizator "Straż dla zwierząt"

Zaproszonymi gośćmi honorowymi są Pani Prezydent Miasta Łodzi oraz Wojewoda Łódzki.

Celami imprezy zorganizowanej w formie artystycznego pikniku rodzinnego są: zbiórka funduszy na ratowanie chorych i bezdomnych psów i kotów oraz zrealizowanie dużej akcji adopcyjnej dla bezdomnych zwierząt, pozyskanych przez Straż dla Zwierząt podczas interwencji na terenie naszego miasta i okolic.

W programie:
12.00 – powitanie gości, przemówienia, zwiedzanie
(w sali na piętrze – terraria – sala egzotyczna – węże, itp. w egzotycznej aranżacji)
na dole, w foyer teatru boksy z psami i kotkami do adopcji, bufecik, makijaże dla dzieci, na placu przed teatrem i na scenie plenerowej działania, stoliki i krzesła oraz grill dla przybyłych

13.00 (scena teatru) – spektakl "Zakochany Miś" w wykonaiu Teatru Piccolo

14.30 prezentacja adoptowanych psów i ich właścicieli, edukacja adopcyjna, prowadzenie – Magda Michalak TVP Łódź; początek konkursu rysunkowego dla dzieci "Mój ukochany zwierzak"

15.00 pokaz tresury psów (przeszkody, kładki, zabawy i posłuszeństwo zwierząt)

15.30 konkursy i zabawy z nagrodami; recytacje wierszy o zwierzętach; etiudy teatralne młodzieży PaT; występy taneczne i wokalne młodzieży; pokazy sztuk walki – karate oraz innych zaproszonych zespołów

16.30 spotkanie ze Strażą Miejską, pokaz tresury, kilka słów o ważnych przepisach

17.00 rozwiązanie konkursu rysunkowego – wręczenie nagród; ciąg dalszy zabaw i konkursów; dyskoteka dla dzieci, występy zespołów

18.00 zakończenie imprezy

Zapraszamy serdecznie !!!