Akcja edukacyjna Instytutu Pampers w Poznaniu

📅 sobota 11.09.2010 do niedziela 12.09.2010
Akcja edukacyjna Instytutu Pampers w Poznaniu
Miejscem, w którym domek rozpocznie swoją wielką podróż po kraju, jest warszawska Agrykola, gdzie już od piątku do niedzieli rodzice będą mogli spojrzeć na świat oczami dziecka. Tematem przewodnim Akademii 2010 będzie ruch i olbrzymia rola, jaką odgrywa on w rozwoju dziecka, stąd nazwa tegorocznej edycji „Ruch to rozwój". Ambasadorką akcji jest Jagna Marczułajtis, która wraz z córeczką Igą, będzie obecna w domku podczas dnia otwarcia Akademii.

Akademia Zdrowego Rozwoju już od ośmiu lat towarzyszy tysiącom rodziców i dzieci w różnych zakątkach Polski. W ubiegłym roku w samej tylko Warszawie domek odwiedziło ponad 4 tysiące gości, a w całym kraju – ponad 42 tysiące rodziców, którzy doskonale bawili się w dziecięcym świecie poznając jednocześnie potrzeby swoich maluchów. Domek Akademii Zdrowego Rozwoju zabiera swoich gości w podróż do świata najmłodszych oraz daje im możliwość spojrzenia na świat oczami dziecka. Tegoroczna edycja Akademii poświęcona będzie tematyce ruchu i jego roli w prawidłowym rozwoju maluszka. Grono ekspertów Instytutu Pampers, chętnie podzieli się z rodzicami swoją wiedzą na temat znaczenia, jakie odgrywa aktywność ruchowa na każdym etapie rozwoju dziecka.

W tegoroczną edycję Akademii Zdrowego Rozwoju zaangażowała się Jagna Marczułajtis, polska snowbordzistka i mama dwuletniej Igi. Sportsmenka doskonale wie, jak ważny jest ruch w rozwoju dziecka: „Jako sportowiec, każdego dnia czuję, jak wielkie znaczenie w moim życiu ma ruch. Jako mama zaczęłam również dostrzegać, jak jest on ważny w rozwoju dziecka. Dlatego postanowiłam przyłączyć się do tegorocznej akcji Instytutu Pampers, Ruch to rozwój i do Akademii Zdrowego Rozwoju".

Po wizycie w Warszawie, domek Akademii uda się w trasę po całej Polsce, odwiedzając w sumie 10 miast, w tym 2 wytypowane w konkursie przez samych rodziców.

Harmonogram trasy domku Akademii Zdrowego Rozwoju 2010:
11-12 września Poznań

21-22 września Miasto konkursowe 1
24-25 września Miasto konkursowe 2

W tegoroczną akcję Instytutu Pampers zaangażowali się również partnerzy, których produkty pomagają kompleksowo wspierać rodziców w codziennej opiece nad maluszkami, m.in.: BoboVita, Chevrolet, sieć hipermarketów Real. Patronem mediowym Akademii Zdrowego Rozwoju jest magazyn Mamo, to Ja.

Dodatkowych informacji udzielają:

Katarzyna Łopaciuk – Goc, PR Manager