FMH mobile

📅 sobota 12.06.2010 do niedziela 13.06.2010
Akademia Strażaków Lego

12.06. – 13.06.10

Miasteczko LEGO o powierzchni 200 metrów kwadratowych stanie w Manufakturze. Budowa pojazdu i pozostałych elementów będzie się odbywała pod nadzorem Mistrza Budowy, który udzieli uczestnikom zabawy niezbędnych wskazówek. Dzieci będą mogły także spotkać się z prawdziwymi strażakami, zobaczyć jak wygląda w środku wóz prawdziwej straży pożarnej oraz wziąć udział w konkursach.

Wszyscy uczestnicy zabawy będą też mogli spotkać się z prawdziwymi strażakami, zobaczyć jak wygląda w środku wóz prawdziwej straży pożarnej oraz wziąć udział w licznych konkursach o tematyce strażackiej z atrakcyjnymi nagrodami od LEGO. Dla najmłodszych przygotowano kącik LEGO DUPLO.

Wstęp wolny.

Tych, którzy zamierzają odwiedzić Akademię Strażaków Lego może zainteresuje fakt, że spośród Czytelników, którzy w czwartek do godz. 24:00 przyślą na adres konkurs@miastodzieci.pl email ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz odpowiedzią na pytanie "jakiego koloru jest wóz strażacki?",  rozlosujemy pięć strażackich lego-zestawów.
*
Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej i sposobie odebrania nagrody, drogą emeilową. Brak emaila od Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.

Znamy już Zwycięzców! Ze względu na ochronę danych osobowych, podajemy tylko nazwiska:

1. P. Krzeszewski
2. P. Pogoda