UD

Warner Bros Park pod Madrytem

Park Rozrywki Warner Bros pod Madrytem - rodzina Filipowicz
 

Dlaczego warto odwiedzić park pod Madrytem?

1. Jest fantastyczny: bajeczny! Dostosowany do potrzeb dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jest mnóstwo kolorowych uliczek, przepełnionych znanymi bohaterami z kreskówek, którzy umilają wszystkim pobyt. Są klimatyczne sklepiki i kawiarenki. Dla Miłośników ekstremalnych przygód – jest duży wybór rollercoasterów. Można wczuć się w rolę Batmana czy Supermana!

2. Dla Sympatyków konkurencji zręcznościowych, takich jak rzuty do kosza, strzelanie do ruchomych celów, strącanie kręgli itp. także znajdzie się wiele ciekawych atrakcji.

Park rozrywki Warner Bros pod Madrytem rollercoaster3. Nie ma kolejek! Park jest prawie niereklamowany, dzięki czemu nie spotka się tam tłumu turystów czy nawet miejscowej ludności, a co za tym idzie, przez cały dzień można szaleć i nie marnować czasu na stanie w długich kolejkach (które są normą w innych parkach rozrywki na całym świecie).

4. Koszt znacznie niższy niż jakichkolwiek parków rozrywki tego rodzaju. Z biletem wstępu można korzystać z wszelkich atrakcji bezpłatnie. Aktualne ceny sprawdzisz tutaj.

5. Dojazd z Madrytu zajmuje tylko 30 minut pociągiem.

 

Szczegóły na stronie: www.parquewarner.com

Tekst Irmina Szadkowska-Filipowicz
Foto. Grzegorz Filipowicz
670 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent