Movie Park Germany, Niemcy
UD

Movie Park Germany, Niemcy

Movie Park w Niemczech
Krainy tematyczne, jakie możecie tu zwiedzić, noszą nazwy: Plan zdjęciowy w Hollywood, Ulice Nowego Jorku, Nickland (kraina z atrakcjami dla dzieci), Dziki Zachód, Molo w Santa Monica w Kalifornii, Rzeka tajemnic i Epoka Lodowcowa. Łącznie jest okazja zobaczyć ponad 40 unikalnych atrakcji i pokazów. Filmy Hollywood, kolejki górskie, ekstremalne jazdy, pokazy kaskaderskie, przejażdżki wodne – będziecie się świetnie bawić całą rodziną!

Ciśnienie podniesie Wam MP XPRESS (30 metrów wysokości, 660 metrów długości, prędkość 80 kilometrów na godzinę) – ta przejażdżka na zawsze zostanie w Waszej pamięci! To wyjątkowy roller coaster – szyny nie są pod stopami, ale nad głowami gości! Pętle 30-metrowej wysokości, pęd na zakrętach na złamanie karku i brak podłoża, na którym można oprzeć stopy – mocne wrażenie gwarantowane. Zobaczycie również warsztat/pracownię Van Helsinga, w której opracowuje on broń przeciw wampirom i będziecie mogli przejechać się roller coasterem – to próba Waszej odwagi.

W Santa Monica znajdują się kolejki górskie, skutery wodne. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w roli strażaków i wziąć udział w akcji ratunkowej przy gaszeniu pożaru! Młodsze dzieci z radością wejdą do krainy Nickland, gdzie znajdują się dostosowane do ich wieku karuzele, samochodziki, trasy spływów wodnych.

Całej rodzinie spodoba się Rzeka tajemnic, gdzie płynąc poprzez ciemne jaskinie i wąwozy, wśród niesamowitych mityczny stworów przeżyjecie wyprawę marzeń. Spodoba się Wam również Bandit – drewniany roller coaster, który oferuje szybką jazdę – podróż trwa z prędkością 70 kilometrów na godzinę (ponad 30 metrowe, wysokie góry i głębokie doliny) oraz Filmmuseum, w którym prezentowane są eksponaty ze słynnych hollywoodzkich filmów.

Na terenie Parku znajduje się 15 sklepów, 24 restauracje i wiele punktów gastronomicznych, dwa studia filmowe. Parking płatny dla samochodów i aut kempingowych. Autobusy mogą parkować za darmo. Parking dla osób niepełnosprawnych.

Przydatne informacje:
Movie Park Germany GmbH
Warner Allee 1
D – 46244 Bottrop-Kirchhellen, Niemcy
Tel.: +49 (0) 2045 899 899 (pon.- pt. 9.00-17.00)
Strona: www.movieparkgermany.de/en/home.html
Zwiedzanie: www.movieparkgermany.de/park/oeffnungszeiten.html
Plan parku: www.movieparkgermany.de/park/parkplan.html

 

680 ocen
4.95
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent